Moda Model

Lame Ayakkabı Modelleri

23.09.2018
839
Lame Ayakkabı Modelleri

Lame Ayakkabı lar 2018 sezonunda biraz biraz dikkat çekmeye başlamış ve en sık rastlanan yer topuklu ayakkabı modelleri olmuştu. Bu modeller şimdi 2019 sezonunda daha popüler ve kullanılabilir olmak için daha çok tercih edilmeye başlanacak. Bu ayakkabılar parlak renklerde oldukları için daha çok abiye modeller ile kombinlemek için kullanılır. Davetlerde ve düğün gibi önemli törenlerde de sıklıkla kullanılan modellerdendir.

Lame Ayakkabı lar parlak, gümüş renklerinde ayakkabılardır. Bu nedenle aslına bakılırsa birçok ürün ile kombinleme kolaylığı vardır. Özellikle canlı renklerden olan modeller yani abiye elbiseler bu lame ayakkabılarla tercih edilerek çok şık bir görüntü yaratılıyor. Her kadın kırmızı elbiseyi sever ve kırmızı abiye elbiseleri ayakkabı açısından kombinleme esnasında kararsız kalınabilir. Bu çok doğaldır. Kırmızı ile ya krem ya da lame kombinlenir. Bu şekilde en uygun kombini bulmak mümkün hale gelir.

Ayakkabı modelleri arasında bu sene tek bant modeller yine hit seviyede olmasına karşın farklı stiletto modelleri de hit olmaya devam etti. Bu neden ile bu ayakkabı modellerinde lame renklerine rastlamak daha fazla mümkün hale gelmeye başladı. Kadınların severe tercih ettikleri topuklu ayakkabılar sadece abiyelerle değil normal günlük kıyafetlerle de kombinlenebilir olma özelliği gerekir.

Lame Ayakkabı Kullanımı

Lore her renge uyan modellerden olduğu için, bu anlamda kolay bir kullanımı vardır. Rahatça her modele uyum sağlar. Açık ya da koyu renk fark etmeksizin her renkler uyumu sayesinde önümüzdeki sezon yazında da sıklıkla kullanılacak ayakkabılardan olacak. Bu sebeple farklı ayakkabı modellerinde de bu renklere rastlanabilecek.

Farklı modellerin yer aldığı mağazalarda ayakkabı seçenekleri çok fazladır. Bu nedenle kafa karıştıran seçeneklerle farklı modelleri bir arada olunca kafalar karışıyor. Bu nedenle renkler her ne kadar kafa karıştırsa da lame rengi hem can alıcı hem de göz kamaştırıcı modelleri ile kadınların dikkatlerini üzerine toplamayı başarıyor. Parlak modellere eklenen taş detayları ve pul detayları ayakkabıların daha gösterişli ve şık görünmesine neden olur. Bu şekilde davetlerde şıklık yarışını kazanmak mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.