Moda Model

Küçük Dövme Modelleri

20.10.2018
2.468
Küçük Dövme Modelleri

Anlamlı dövmeler her zaman için çok beğeni alır. Küçük Dövme ler ise genellikle minimalist olarak görünse de anlamı derin olan modeller de elbette ki bulunuyor ve küçük olsa da çok büyük anlamları olan dövme modelleri var. Bu durum aslında kişinin yaşadığı olaylarla ya da durumlarla alakadar olabilir. Yaşanan bir olaydan geriye kalan izi taşımak isteyen kişiler bu tarz minik bir dövme ile büyük anlamlar ifade edebilir.

 

Dövme yapmak ya da yaptırmak aslında cesaret isteyen bir iş. Yani genelde korkarak yaklaşılan dövme yaptırma işlemi genellikle mutlu sonla bitiyor. Bu nedenle korkan kişiler için aslında Küçük Dövme lerle başlamak aslında başlangıç için güzel bir seçenek olabilir. Daha sonrasında bağımlılık gibi devam ettirmek isteyen çok olsa da sadece bir tane ile kalanlar da var elbette.

Küçük dövmelerin anlamları her zaman büyük olacak ve eğer bir anlamı yoksa yapılmayacak gibi bir durum söz konusu değil. Herkes istediği modeli dövme olarak kullanmakta özgür. Aynı zamanda arkadaş ya da sevgili ile aynı dövmeleri yaptırmak, anlam taşıyan ya da bu kişiler arasında özel bir şey ifade eden durumları dövme şekline dökmek de son zamanlarda çok popüler. Bu gibi durumlar da 2019’da hit olarak görülebilir.

Küçük Dövme Örnekleri

Son zamanlarda çiftler genellikle ileriye dönük karar aldıktan sonra yüzük ya da alyans kullanmak yerine dövme tercihlerinde bulunuyorlar. Yüzük parmaklarında aynı tasarımlara yer veren çiftler, birbirini tamamlayan modelleri de yüzük parmaklarına yaptırmaktan hoşlanıyor. Bu modeller son zamanda oldukça ilgi çekiyor. Genellikle kalpli simgelerin olduğu tasarımlar arasında baş harflerin yer aldığı tasarımlar da var.

Aynı tasarımlar dışında yine çiftlerin kullandığı birbirini tamamlayan tasarımlar ya da simgeler de küçük dövmelerde işe yarayan seçenekler arasında yer alıyor. Örneğin eşlerden biri kalbinin kilidini yüzük parmağına dövme olarak uygulatırken diğeri ise küçük anahtar dövmesini tercih edebilir. Böylece “kalbimin sahibi” mesajını veren bir model ortaya çıkar ve son zamanların trendine de uyum sağlanmış olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.