Moda Model

Koza Davetiye Modelleri

21.02.2017
14.859
Koza Davetiye Modelleri

Bu firma kiminolduğu konusunda merak edenler için ufak bir araştıma sonrası bilgilendirmek istedim. En çok tercih edilen Koza davetiyeleri serüvenine 1948 yılında Ali İPEK tarafından hayata geçirilen İpek matbaacılık kurularak, koza markası ile çıkılan yolda davetiye, tebrik, düğün, duyuru kartlar ve davetiyeleri dahil olmak üzere kırtasiye konularında uzmanlaşmış firmadır.

Türkiyenin bir çok şehrinde şubeleri bulunmaktad bazıları İzmir, Antalya, Mersin yanı sıra İstanbulda topkapı, bakırköy, fatih deki şubeleri mevcuttur. Evlenen kişilerin yazılı haber verdiği davetiyelerde firmanın  imzasını taşımaktadır. Sevdiğiniz eş dost ile  birlikte aynı mekânda kutlamak için bilgilerin bulunduğu düğün davetiyesi tercihiniz tamamen sizin maddiyatınıza dayalı olmalı davetli sayısı kadar adet yaptırmak hatta gelemiyecek kişilerin olabileceğini düşünerek adet sayısını düşürebilirsiniz. Herkezin beğenebileceği tasarımların yapılmış olması ve göz dolduruyor oluşu al benisi olarak davet sahiplerinde birer artı kazanmış oluyor. Kartların kalitesine göre fiyatları değişmekte bütçenizi dengelemek için nikah vakti gelmeden belirlediğiniz firmalardan ve piyasada bu işi yapan firmalardan fiyat kataloğu isteyebilir ön bir araştırma yapmış ve seçimlerinizde kararlaştırmış olabilirsiniz. Büyük çaplı firmaya iş yaptıracaksanız iskonto isteyin ufak çaplı işletmelerde yaptıracaksanız ise kesinlikli pazarlığa oturun deriz. Bazı online satış sitelerinde piyasadaki fiyatlara göre en dip fiyattan sunulduğu olabiliyor.

Plan yapılırken dikkat edilecek hususlardan biri ise okunur sade dilde yazılmış anlaşılır büyük punta ile yazılmış olanları davetlileriniz arasında sizin düğününüz ile çakışan başka bir düğün olduğunu düşünürsek düğün davetiyesi tasarımı ve kağıt kalitesi ne kadar iyise sizin davetinize gelme olasılığı daha yüksektir. Bunun altında algı olayı vardır. Yapılmış olan düğün davetiyesi yapılan düğün organizasyonuna kalitesini gösterir. Diğer bir alternatif emeğiniz atılıp yırtılmasın diye uzun yıllar hatırlanılsın istiyorsanız size önerimiz organisazyonun gerçekleşeceği yerin adresi, saati, aile isimleri istenilirse güzel bir söz ile tamamlayıcı maaliyeti ucuz olanlardan tercih edip yanında magnet fotoğraf kullanarak gelecek kişi listenizdekilere dağıtmak olsun magnet ler hem buzdolabı süsü olarak kullanılabilir hem uzun yıllar görüldükçe anılar taze kalacaktır. Aynen buzdolabında saklanan yiyecekler gibi 🙂

Düğün için yapılan davet kartlarının üreticisi çok siz sınırlı kalmayın diye bazı görseller sunuyoruz. İntenet üzerinde detaylı aratma yaptırırsanız benzer tasarımlarla karşılaşacağınızı göreceksiniz. En yeni ve sürekli yeni eklenen konularımızı sayfamızdan takip edebilirsiniz. Lüks kağıtları ile ön plana çıkan görselleri sizler için seçip sunduk. Karar vermekte zorlanacaksanız eğer sevdikleinizle bir araya gelip önce hoşunuza gidenleri ayırıp daha sonra fikirlerini alıp olur ya da olmaz sorusunun cevabına göre tekrar eleyin ve son olarak net bir düşünce ile kararınızı vermeniz sizin için çok daha ideal olacaktır. İlk adımda nasıl birşey istediğinz, ikinci adımda da kendi yazdığınız ya da internette bulduğunuz sözlere karar verin. Herkezden farklı benzersiz olmasını istiyorsanız Eğer farklı bir alternatif arıyorsanız çift olarak birlikte karar vererek anlamlı bulduğunuz aksesuarları birleştirerek sadece size özel bir çalışma yaptırabilirsiniz.

En iyisini seçmeniz gelecek davetlilere düğün hakkında ipucu verecektir. Davetli listesini son günlere bırakmak pek doğru seçim olmayacak en az 3-4 ay süreye yayarak misafir listesini oluşturmanız sizin açınızdan iyi olacak sizin mutlu gününüze özel gününüzde yanınızda olmak isteyen ama sizin bilgilendirmediğiniz bir tanıdığınız bu yüzden size küsebilir veya öncesinde kendi mutlu günlerine çağırmış ve gitmemiş iseniz o kişiyi çağıroyorsanız büyük ihtimal sizin mutlu gününüzde yanınızda olmayacaktır.

Koza Davetiye Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.