Moda Model

Kot Gömlekler Nasıl Kombinlenmelidir?

26.10.2018
1.037
Kot Gömlekler Nasıl Kombinlenmelidir?

Kot Gömlekler hanımların sıklıkla kullandığı modellerdendir. Özellikle sokak modasında sıklıkla kullanılan parçalardan biridir. kombinlenmesi de kolay olan bu modellerle şıklık oluşturmak çok kolay ve basittir. Bunun yanında sokak modasında yer alan parçalardan olması en büyük avantajı. Çünkü kimi zamanlarda kot ceket gibi farklı tişörtlerle de kombinlenebilmekte.

Kot Gömlekler aslında hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilen modellerdendir. Her an kullanılabilen bir parça olduğu için de çok tercih edilir. Bu sayede kombinlenme imkanı sağlanacağı için hanımlar da bunu çok kullanırlar. Yaz – kış kullanılabilen ve diğer ürünlerle eşleştirilerek kullanılabilir. Son zamanlarda bele bağlanarak da tercih edilen kot gömlek modelleri uyum sağlamakta oldukça kullanışlı parçalardır.

Kot gömlekler yaz mevsiminde mini kot şortlarda yırtık kotlarda bele bağlanarak tercih edilen ürünlerdendir. Bu nedenle sokak stili ya da plaj modası olarak da geçe sahil kombinlerinde kullanılması da mümkündür. Kullanım alanı hem kolay hem rahat hem de geniş olan bu parçaya gardıroplarda yer verilmesi doğru karar olacaktır.

Kot Gömlek Stili

Kot gömlekler hem açık hem de koyu tonlarda modelleri içinde barındırdığı için farklı seçenekler de sunar. Açık renkli kot gömlekleri koyu renkli kot pantolonlar ile tamamlayarak modern bir hava yaratmak mümkündür. Kullanacağınız farklı aksesuarlar da bu anlamda kombininize renk katmanızda faydalı olacaktır. Genellikle kolyeler tercih edilse de fular ve bu tarz ürünler de kullanılabilir.

Açık renkli pantolonlarla açık renkli kot gömlekleri kombinlemek yanlış tercih midir? Hayır gayet doğru bir tercihtir. Birçok kadın bu tarz kombinle çok şık ve modern bir görüntü yakalayabilir. Siyah pantolonlar ise her zaman hanımların vazgeçilmezleri arasında olduğu için yine kot gömleklerle de kombinlenebilen bir parçadır. Bu nedenle siyah pantolonlar hemen hemen her parça ile uyum sağlayan modeller arasındadır.

Keten ve bol olan modeller de bu aralar çok fazla tercih edildiği için kot gömleklerle de kombinlenen parçalar arasında yer alır. Bu sayede de salaş bir tarz yakalamak mümkün hale gelir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.