Moda Model

Kızıl Saçlar için Gelin Başı Modelleri

08.11.2018
1.100
Kızıl Saçlar için Gelin Başı Modelleri

Saç modellerinde gelin adayı için aksesuar kullanılarak farklı görüntüler vermek de mümkün. Bu nedenle alında damat adaylarının da kıyafeti ile bağdaştırılarak yapılabilir. Saç aksesuarı çiçekli modellerden seçildiyse bu çiçek detaylarından damatlıkta yaka kısmında ya da ön cepte kullanılabilir. Kızıl Saçlar için Gelin Başı modellerinde de saçon rengini ön plana çıkaran modeller seçilir. Bu anlamda aslında hafif salık modeller saçı daha iyi gösterebilir ya da aynı şekilde gevşek örgülü modeller de bu şekilde değerlendirilebilir.

Kızıl Saçlar için Gelin Başı seçenekleri doğal modelleri daha çok kaldırır. Hafif su dalgaları ile hazırlanmış modeller elbette hanımların saç rengini de modelini de çok şık bir şekilde yansıtacaktır. Bu nedenle düğünlerin de ilgi odağı haline gelmek kolaylaşır. Gelinler her zaman düğünlerde ön planda olsa da kızıl saçlar gelini göstermede ön plandadır.

Kır düğünlerinde özellikle kızıl saç çok şık bir hava katacaktır. Bu anlamda dağınık modeller de daha rahat kullanılır. Doğal görünüm yaratmak adına saç modellerinde mutlaka çiçek ya da yaprak detaylı aksesuarlara yer vermek gerekir. Bu şekilde detaylarla kızıl saçlar daha güzel görünecektir. Seçilen elbiseye ya da bu bir gelinlik ise gelinliğe uyumlu aksesuarların tercih edilmesi de önemlidir. Bu şekilde kombin daha rahat ön plana çıkar.

Kır Düğünlerinde Kızıl Saç

Sıkı topuzlarn son dönemde tercih edilmediği kır düğünlerinde daha çok salık modeller tercih edilir. gelin başlarında tepeden modeller duvağı kaldırmak amaçlı tercih edilen modellerdendir. Ancak topuz modasına yeni bir soluk getirmek de isteniyor. Örneğin topuzların arasına yapılan gevşek örgüler, bu örgülerin içlerine yerleştirilen göz alıcı aksesuarlarda bu senenin gelin saçı modasında en trenler arasında yer alıyor.

Cilt alt tonu gibi detayları göz önünde bulundurarak kendine en yakışacak renkte makyaj tonları tercih edilirse saçı da bu şekilde ön plana çıkarmak kolay olacaktır. Gelin başı modellerinde aksesuarlar çok fazla dikkat çeker. özellikle de kır düğünlerinde. Ancak kızıl saçlı kişilerin daha soft tonlarda ya da gümüş gibi renkli modelleri tercih etmeleri gerekir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.