Moda Model

Kışlık Mini Etek Modelleri

10.12.2018
1.063
Kışlık Mini Etek Modelleri

Kışlık Mini Etek ler farklı modelleri ve kalın dokusuyla hanımların imdadına yetişiyor. Farklı modelleri içinde barındıran ve daha çok yaz aylarında tercih edilen bu modeller kış aylarında da kullanılması için daha kalın kumaşlardan ve daha dayanıklı modellerden yapılıyor. Cesur hanımlar kış aylarında da güzelliklerinden ödün vermemek adına birçok mini etek modelini kış aylarında rahatlıkla kullanabiliyor. Genellikle deri ve hayvan postu modellerin yer aldığı mini etekler bu kış da trend parçalardan biri olacak.

Her kumaş ve model ile kullanımı pek de mümkün olmayan modeller arasında yer alan Kışlık Mini Etek ler deri modelleri ile dikkat çekiyor. Siyah, bordo, kırmızı ve kiremit rengi modelleri ile dikkat çekiyor. . Ekose desenli ve kalın kumaşlardan oluşan etekler son dönemde balıkçı yaka kazaklarla kombinlenerek çok fazla tercih ediliyor. Bu şekilde kaşe montlarla ve uzun çizmelerle tamamlanan kombinlerinize aksesuar olarak fötr şapka ya da uzun bir atkı veya da şal tercih edebilirsiniz.

Farklı kombinlere elverişli olan mini etekler ayakkabı olarak en çok çizmelerle kombinlenir. Bu şekilde tamamlanan kıyafetlerinizde şıklığı yakalamanız kesinlikle çok kolay olacaktır.

Mini Etek Kış Modası 2019

Büyük ölçüde cesaret gerektiren bir etek modeli olması, fiziği düzgün bayanlar kadar kilosu ile barışık bayanların da üzerinde sıkça mini etek görülmesine neden olmaktadır. Etek giymekten vazgeçmeyen kadınların yaz aylarında tek geçtiği eteklerden olan mini etekler hem çekici hem de şık görünmeyi sağlar. Bu nedenle de genellikle iyi fiziği olan hanımların ok rahat tercih ettikleri modeller arasında yer alır.

Farklı kombinlerin de mümkün olduğu modellerde deri olan mini eteklerle genellikle file çoraplar tercih edilir. Bu kombin altına da postal modeli olarak tabir edilen bot modelleri kullanılır. Ancak çok soğuk havalarda file çorap ne kadar uygun olur tartışılır doğrusu. Yine de çekici daha kadınsı ve şık bir kombin yaratmak için hem aynı özellikleri bir arada taşıyan hem de ayrı ayrı bu özellikleri taşıyan kombinler yaratılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.