Moda Model

Kışlık Abiye Modelleri 2020

30.10.2018
396
Kışlık Abiye Modelleri 2020

Abiye elbiseler özel günlerde en çok tercih edilen kıyafetlerdendir. Şık ve güzel bir görünüm yakalamak için bu abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde tasarımcıların sık kullandığı desenli abiye elbise oldukça popüler olmaya başladı. Bu parçalara kış aylarında da rastlamak elbette ki mümkün. Kış Abiye leri daha kalın ve koyu renkleri içerisinde barındırıyor. Koyu renklerin yanında pastel tonların da revaçta olacağını unutmamak gerekir. Aynı zamanda parlak ve payetli modeller de kış aylarını renklendirmek için geliyor.

Siyah ve toprak renkleri genelde pantolon abiyelerde bu sene daha çok tercih ediliyor. Pantolon abiye kullanarak hem şıklığı hem de rahatlığı yakalamanız daha kolay olacaktır. Kış Abiye modellerinde ise işlemeler ve güpür detaylarının hafif kullanılmasıyla elde edilen hareketliliğe boncuklar da ekleniyor. Daha çok göğüs veya etek kısımlarda kullanılan boncuklar açık tonlardaki elbiselerin daha şık ve göz kamaştırıcı görünmesine olanak sağlıyor.

2020 Kış Mevsimi İçin Abiye Modası

Saks mavisi tonları kış elbise modellerinde kullanılan tonlar arasında yer alıyor. azı modellerde ise işlemeler ve güpür detaylarının hafif kullanılmasıyla elde edilen hareketliliğe boncuklar da ekleniyor. Daha çok göğüs veya etek kısımlarda kullanılan boncuklar açık tonlardaki elbiselerin daha şık ve göz kamaştırıcı görünmesine olanak sağlıyor. Bu şekilde hem şıklık hem de modernlik bir araya getirilmiş oluyor. Göz kamaştıran zariflik ve sadeliği yakalamak için bu tarz modeller oldukça elverişlidir.

Tesettür abiye modellerinde de koyu renkler ön plandadır. Çiçek desenli tesettür abiye modelleri ile birlikte sade eşarp modellerini tercih edebilirsiniz. Desenli abiye elbise modelleri ile çok dikkat çekici görünebilirsiniz. Ayrıca farklı modellerde farklı detaylara yer verilerek renk katılan tesettür abiyelerde pelerinlerle yine değişik bir hava sağlanabilir. Genellikle bu abiye elbise modelleri ile takı kullanmanız tavsiye edilmez.

Çiçek desenli elbise modelleri her yaşa ve her tarza hitap eden modeller toplu ya da sade bir topuz kullanılarak tercih edilir. Çiçek desenlerinin kattığı hareketlilik olduğu için kombini bu şekilde yumuşatmak hoş bir görüntü sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.