Moda Model

Kış Etek Kombinleri

25.10.2020
66
Kış Etek Kombinleri

Kış etek kombinleri bu günlerde oldukça merak edilen kombinler arasında. Kış yaklaştıkça bu eteklerin hazırlığına düşmüş pek çok kadın bulunmaktadır. Mini eteklerle çorap giymeyi seven olduğu kadar sevmeyen de bulunmaktadır. Eğer siz çorap giymeyi sevmiyorsanız buna uygun kombinler bulunabileceği gibi çoraplı kombinler de bulunmaktadır. Uzun etekler kışın fazla tercih edilmese de midi boy etekleri oldukça sık görmekteyiz. Midi boy etekler ise genellikle uzun oldukları için çorapsız giyiliyor ve kısa çizmelerle kombinleniyor. Eğer sizler de hazırsanız gelin ve bu kombinlere ve görsellere daha yakından bakalım. Bakmadan önce son bir şey eklememiz gerekirse o da eteğinizin kesinlikle vücudunuza uygun olduğuna emin olmanız gereklidir.

Kış Etek Kombinleri

Kış Etek Kombinleri

Kış etek kombinleri bu sezon da oldukça birbirinden farklı. Özellikle kazaklarla beraber rahatça giyebileceğiniz bu modeller oldukça şık durmaktadır. Örneğin ince yapılı bir vücudunuz varsa üzerinize tam oturan bir kazak giyebilir ve altınıza da kalem etek giyebilirsiniz. Kışları genellikle çalışıldığı ya da öğrenci olduğunuz için okula gidildiğinden bu yarı resmi görünümünüz oldukça iyi olacaktır. Buna benzer bir kombini baharda yapmak istiyorsanız o zaman üzerinize bir tişört giyebilir yanınıza ise blazer ya da ceket alabilirsiniz. Kalem etek görünüşünüze yine bir resmilik katarken tişört resmilik vurgusunu azaltacaktır. Yanınızda taşıdığınız ve ara sıra üzerinize giydiğiniz bu ceketin o sırada resmi olup olmamasına ise tamamen kendiniz karar vereceksiniz.

Kalem etekten başladığımız için oradan devam ediyoruz. Eğer armut yapılı bir vücudunuz varsa o zaman yüksek bel kalem etek tercih edebilirsiniz. Etek yüksek bel olduğu için bu belinizi daha ince gösterecektir. Üzerinize dar bir triko kazak giyebilir ve şık görünümünüzü katlayabilirsiniz. Eğer karın bölgenizde ya da üst vücudunuzda kilonuz varsa ve bunu gizlemek istiyorsanız o zaman üzerinize bol bir kazak giyebilirsiniz. Bol olduğu için üst kısmı sallanır şekilde görünecek ve kilonuzu gizleyecektir. Ayrıca bu şekilde bütün vurguyu bel kısmına vereceğiniz için kimse oraya bakmayacaktır. Bu kombinleri yaparken topuklu ayakkabı giyebilir ve den çorapla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kalem eteği dizinizin altına kadar olan modellerden seçerseniz üşümeyi bir nebze azaltabilirsiniz.

Kış Etek Kombinleri

Kış Mini Etek Modelleri ve Kombinleri

Mini eteklere baktığımızda çok daha fazla modele rastlıyoruz. Kış ve sonbahar aylarında en çok mini kloş etek modellerini görüyoruz. Kloş etekler pileli gibi görünen ancak olmayan yapısıyla oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca mini eteklerde dalgaları da oldukça sevimli olmaktadır. Koyu renklerde triko yarasa kol bir kazak modeli ile siyah mini kloş etekle oldukça hoş bir kombin yapabilirsiniz. Bu kombine uygun siyah dizüstü bir çorap giyebilir ve altına ise kısa bir bot tercih edebilirsiniz. Eğer soğuk olursa diye bu modelle de ceket ya da mont tabii ki kullanabilirsiniz. Ayrıca siyah ya da çantanızın renginde olacak bir şapkayı unutmamanız gereklidir.

Siyah mini etekli bir elbise modeline bakıyorsanız o zaman işiniz daha da rahat olacaktır. Kalan şeyleri renklerine göre kombinlemeniz yeterli olacaktır. Örneğin görsellerimizdeki gibi bordo bir şal kullanabilirsiniz. Bu bordo şalla uyumlu olması için bordo dizüstü bir çorap kullanabilir ve çantanızı da bu renklerde tercih edebilirisiniz. Bu gibi aksesuarların renklerini kombinlemeniz oldukça hoş olacaktır. Ayrıca farklı renklerde ayakkabı tercih edecekseniz o zaman ayakkabınızı monta kombinleyebilir ve çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Elbise modelinizi seçerken diğer yazılarımıza bakmanızı oldukça tavsiye ederiz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.