Moda Model

Kış Etek Kombini Önerileri

13.01.2019
790
Kış Etek Kombini Önerileri


Kışın Etek Kombini yapmak her zaman için kolay bir durum olmayabilir. Havaların soğuk olması ve eteklerin de soğuktan koruma özelliğinin az olması nedeni ile kış aylarında etek giymek çok fazla tercih edilen bir durum değildir. Bu durumdan dolayı özellikle de mini etekler çok fazla tercih edilmese de yine sokak modasında kullanılan parçalar arasında yer alır. Aslında birçok etek türü kış aylarında kullanılıyor. Bu nedenle de terih edilenler arasına hepsini koyabiliriz. Kloş etekten mini eteğe, pileli etekten payetli modellere kullanılacak ortama göre hepsi tercih edilebiliyor.

Kışın Etek Kombini yaparken zorlanılan tercihler arasında kazak ya da bluz seçimi olarak düşünülebilir. Aynı zamanda üste alınacak kaban da dikkat çekenler arasında yer alıyor. Her kumaş ve model ile kullanımı pek de mümkün olmayan ürünler arasında yer alan deri etekler çeşitleri ile dikkat çekiyor. Soğuk havalarda kullanılacak olan etekleri iyi seçmek gerekiyor. Özellikle yaz aylarında kullanılan şifon ya da ince kumaştan modelleri kış aylarında kullanmamakta fayda var.

Yünlü kumaşlar, kadife kumaşlar, ekoseli kalın kumaşlar veya denim kumaşlar üretilen etek modelleri kış aylarında en çok tercih edilen ve kullanılması gereken modeller arasında yer alır. Kalın opak çoraplar yapısı sayesinde soğuğa karşı çok daha dayanıklıdır. Opak çoraplar, bacakları daha ince ve daha uzun gösterirken bir yandan mini etek giymeye de olanak sağlar. Bu nedenle kış aylarında ten çorap ya da muz çorap yerine opak çorap kullanımı daha fazladır.

Kışlık Etekler 2019

Kış aylarında giyilmek istenen mini etekler biraz cesaret işidir. İnce çoraplarla giyilen mini etekler çok kadınsı bir görünüm sağlar. Bu nedenle de ince modellerle denenmek istendiğinde soğuk havlarda dize kadar giyilen kalın çoraplarla hoş bir görüntü oluşturur. Bu şekilde rahatça mini etek kullanılabilir. Mini etek altına ayakkabı olarak kısa bootie modeller tercih edilebilir.

Kısa etekleri yine farklı bir şekilde kombinlemek için uzun kalın çoraplar yerine uzun çizmeler de kullanılabilir.  Uzun eteklerle vücudunuzu soğuktan korurken zarif ve hoş sokak stilleri yaratılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.