Moda Model

Kır Düğününe Özel Davetiye Modelleri

Kır Düğününe Özel Davetiye Modelleri

Hepinize merhabalar. Evleneceksiniz ve bunun için düğün salonlarının kapalı kapılar ardındaki yerlerine değil de kırlarda doğayla iç içe bir düğün yapmak istiyorsunuz ancak davetiyenizin ne olabileceği hakkında bir fikriniz mi yok? O zaman sizlere kır düğününe özel davetiye modelleri göstereceğiz. Bu özel gününüze sizin için oldukça özel olan birbirinden farklı insanları çağıracağınız için davetiye modelinizin de oldukça özel olmasını istemeniz çok doğaldır. Bu davetiye modelleri kır düğünü yapacağınız mekâna uydurmak için tabii ki en sık zarif çiçekli davetiye modelleri görüyoruz. Ancak bu modeller bununla sınırlı kalmak zorunda elbet değil. Yalnızca kâğıt göndermek istemeyenlerin en çok başvurduğu yol ise kurumuş çiçek eklemek. Özellikle davetiyenin zarfı iple bağlanıyorsa bağcığı yaparken araya kurumuş çiçek eklemek çok sık kullanılmaktadır.

kır düğünü davetiye modelleri

Kır Düğününe Özel Davetiye Modelleri

Daha önce de dediğimiz gibi kır düğününe özel davetiye modelleri en çok çiçekle süslenmiş olan modellerdir. Bu modeller oldukça sevimli olmalarıyla birlikle ne tür düğün yapacağınıza karar veremeseniz bile kullanışlı olacaktır. Yani kır düğünü için çiçekli davetiye modelleri kullanmanızı tavsiye etmemizin yanında eğer salon düğünü ve kır düğünü arasında kaldıysanız ve davetiyelere bakarak başlamak istediyseniz çiçekli davetiye modelleri salon düğünü davetiyesi için kullanabileceğinizi söylemekte fayda var. Bunun en büyük nedeni taze açmış çiçeklerin yeni başlangıç ve umutları ifade etmesidir. Bu şekildeki davetiyelerle kendi düğün ve evliliğinizi daha da özelleştirip anlamlandırabilirsiniz.

Eğer davetiye modelinizde çiçekten farklı şeyler istiyorsanız o zaman kendi karikatürlerinizi kullanabilirsiniz. Görsellerimizde göreceğiniz gibi o şekilde daha önceden yapılmış davetiye modelleri mevcuttur. Arka plana kır düğünü yapacağınızı anlatan ağaçlar, lambalar ve süslemeler vs. çizebilir sevgilinizle kendinizi istediğiniz şekilde modelleyebilirsiniz. Karikatür çizimleriniz kendi siluetlerinize benzer olursa daha ilgi çekici ve hoş olacaktır. Bunun dışında tabii ki davetiye modelinizi daha da özelleştirmek isterseniz bu kadar sade olmak zorunda değildir. İsterseniz paraşütle atlarken bile çizebilirsiniz. Hatta atladığınız yer kır düğünü yapacağınız mekân bile olabilir. Bu şekilde yaratıcı fikirleri kendi davetiyenizde değil de nerede uygulayacaksınız ki?

kır düğününe özel davetiye model

Kır Düğününe Özel Davetiyelerin Renk Tercihi Nasıl Olmalı?

Kır düğününe özel bir davetiye istediğinizden renkleri doğal olarak doğadan seçmeniz gerekiyor. Özellikle çiçekli davetiyelerde pastel tonlarında renk seçimleri yapıldığını görüyoruz. Bu pastel renk tonları birbirlerine oldukça yakın ve sade olmakla birlikte eğer farklı renk kullanmak istenirse altın sarısı gibi parlak ve göz alan bir renk tercih ediliyor. Burada önemli olan davetiyenizin diğer renkleri. Örneğin galerimizde gördüğünüz gibi gri, yeşil ve kahverengi ağırlıklı sade ve modern bir davetiyenizin olduğunu varsayalım. Bu davetiye için kır düğünü yapacağınıza dair yazıların olduğu alanı görsellerin olduğu alandan ayırmak istediğinizden altın sarısı kenarla çizilmiş geometrik cisimlerden faydalanmak oldukça yerinde olacaktır. Hem o modern görüntüyü bozmazsınız hem de sadelikten ödün vermezsiniz.

Az önce de bahsettiğimiz gibi karikatürlerin bol olduğu ya da kullanıldığı davetiyeler genellikle bu pastel tonlarında renklerle olmazlar. Daha canlı ve parlak renkleri tercih edebilirsiniz. Karikatür davetiye olacağı için de oldukça sıcak renkleri seçmelisiniz. Örneğin gök yüzü mavisi pek çok davetiye modelleri için canlı bir renk sayılabilir. Ancak çiçeklerin renklerini de sıcak renklerden seçebilirsiniz. Eğer bahar aylarında düğün yapacaksanız pastel tonlarındaki sade bir davetiye yerine daha canlı ve sıcak renkleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde baharın ruhuna daha çok uyum sağlamış olursunuz. Kendinize ve kır düğününüze uygun bir davetiye modeli bulmak zor olmasa da zaman ve emek isteyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.