Moda Model

Kır Düğünü Abiye Modelleri 

31.10.2018
1.247
Kır Düğünü Abiye Modelleri 

Kır Düğünü Abiye leri yaz aylarında daha çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Kumsalda daha çok kısa elbise modelleri tercih edilir. Bunun yanında da çim alanlarda yapılan düğünlerde dekolteli modellere çok fazla rastlanır. Ancak bu modeller arasında sırt dekoltesi olanlar daha çok kullanılır. Genellikle kumsalda düzenlenen kır düğünleri için uzun elbise tercih edilmez. Çünkü uzun elbise tercihi kumsalda elbisenin eteklerinin çok fazla yıpranmasına neden olur.

Kır Düğünü Abiye lerinde yaz aylarında da güz aylarında da pastel tonları da çok fazla tercih ediliyor. Pudra ve pastel tonları en çok kullanılan renkler arasında yer alıyor. Bu hanımların dikkatini çekmekle beraber onların daha şık olmasına da olanak sağlayan modeller arasında tercih ediliyor. Özellikle yaz aylarında tercih edilen kumsal düğünlerinde koyu tenli hanımların bu renkleri kullanması onları daha göz alıcı bir hale getirecektir.

Dökümlü elbise modelleri her iki alanda tercih edilebilecek elbise modelleri arasında yer alır. Özellikle kumsal düğünleri bu modeller için çok uygundur. Bu şekilde düğünlerin en şık kadını olmanız mümkün hale gelir. Uzun boylu hanımlarda da bu elbiseler çok hoş duracaktır. Bu anlamda kısa boylu hanımlarda diz üzerinde elbise tercih etmeleri gerekir.

Dekolteli Abiye Modelleri

Bu tarz elbiseler bacak, göğüs, sırt ve bel gibi belli bölümlerinde dekolteye sahiptir. İddialı giyinmeyi seven hanımlar için oldukça cesur modeller de vardır. Dekolteler farklı bölgelerde bulunması nedeni ile seçilen elbiselerde vücudun iyi tanınması gerekir ve vücuda uygun dekolte seçmek gerekir.

Dekolteli abiye Elbise Modelleri taşıması biraz zor olan elbiselerdir. Bu nedenle kulağa kullanım açısından rahat gelmiyor olsa da uygun modeli bulduktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Örneğin uzun boylu hanımlar için bacak dekoltesi oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Dekolteli modeller hem kır düğünlerinde hem de diğer birçok düğün seçeneklerinde bu tarz modeller tercih edilebilir. Bu da kullanım alanının çok fazla olduğunu kanıtlar nitelikte. Ayakkabı olarak da topuklu her türlü ayakkabı tercih edilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.