Moda Model

Kaz Tüyü Kaban Modelleri

08.11.2018
856
Kaz Tüyü Kaban Modelleri

Kış aylarının yaklaşması ile birlikte havalarda da son dönemde bir soğuma başladı. Yer yer yağışların yaşandığı günümüz mevsiminde hava sıcaklıkları da düşünce herkes giyim kuşamında daha dikkatli ve kalın giysilere yer vermeye başladı. Bununla beraber mont ve kaban arayışları ya da alış verişi başladı. Bu durum da Kaz Tüyü Kaban ların modası da başladı desek yanlış olmaz. Kaz tüyü montlar her zaman çok kullanılan ve aslında kış aylarında gerçekten ihtiyaç duyulan parçalardandır. Hem sıcak tutan hem de ısıyı sabitleyen bu kaban modelleri hem erkek hem de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Birkaç zamandır tesettür giyimde de adından söz ettiren Kaz Tüyü Kaban modelleri bu sezonda iyice trend olarak mağaza vitrinlerinde yerini aldı. Hemen hemen -15 dereceye kadar ısı yalıtımı sağlayabilen bu kaban modeli kış aylarının en vazgeçilmez tekstil ürünleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Dünyaca tanınmış markaların da koleksiyonunda yer verdiği bu modellerle kara kışa meydan okumak mümkündür. Hem ısı yalıtımı hem de koruma sağlayan kaz tüyü kabanlar renk ve model çeşitleri ile hem kadınlara hem de erkeklere hitap ediyor.

Kaz Tüyü Kaban Modası

Isı yalıtımı ve koruyucu yapısına karşın ayrı olarak suya dayanıklı modelleri de bulunan kaz tüyü kabanlar, her zaman için kullanışlı yapısı ile ön plana geliyor. Bu şekilde kullanıcıların dikkatlerini ve beğenilerini üzerine topluyor. Soğuğa karşı korumanın en iyi şekli kaz tüyü kabanlarla sağlanır. Genelde bu tarz montlarda en az %70 ya da %80 civarında kaz tüyü dolgusu bulunur.

Rüzgara karşı da koruma sağlayan bu modeller kullanımı da çok kolay olduğu için rahat bir kullanım şekli sağlar. Bu sebeple kombinlenmesi de kolay olur.

Kaz tüyünden kabanlar sayesinde ne soğuk ne kar ne yağmur hiçbir şekilde sizi etkileyemez. Kara kışa meydan okumanız bu montlar ile mümkündür. Bazı modelleri sayesinde outdoor aktivitelerinde dahi kullanım kolaylığı sağlayarak eşsiz bir konfor vaat eder. Bu şekilde de beğenileri toplar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.