Moda Model

Kayık Yaka Elbise Modelleri

05.08.2020
55
Kayık Yaka Elbise Modelleri

Yaz aylarının vazgeçilmez yakalarından olan kayık yaka artık yaz elbiselerinin vazgeçilmez yaka biçimidir. Bu yüzden sizlere kayık yaka elbise modelleri göstereceğiz. Hem günlük kullanım için hem de sunum gibi önemli günleriniz için size rahatlıkla giyebileceğiniz kayık yaka elbise modelleri göstereceğiz. Ayrıca bu modeller her ne kadar yaza uygun modeller olsa da kış için kayık yaka elbise isterseniz uzun kollu modelleri de mevcuttur. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi hava koşullarından dolayı kayık yaka yerine daha çok kapalı yaka olan modelleri tercih edebilirsiniz. İlkbahar ve sonbaharın sıcak günlerindeyse üstünüzden çıkarmayacağınıza eminiz. Galerimizi ve görsellerimizdeki kayık yaka elbiselere bakabilirsiniz. Oldukça farklı ve renkli elbise modelleriyle kendinize uygun modeli rahatça bulabilirsiniz.

Kayık Elbise

Kayık Yaka Elbise Modelleri

Kayık yaka elbise alacaksanız kesinlikle bir tane beyaz elbise edinmelisiniz. Kayık yaka elbise modelleri arasında bizce en sade ve şık duran beyaz olan modelleridir. Sıcak havalar yüzünden bol kesim olan kalıpları ve rüzgâr geçiren efil efil kumaşları sayesinde sizi olduğunuzdan daha da ferah hissettirecektir. Bununla beraber açık renk olduğu için güneşten daha az etkileneceksiniz. Bu modelleri kombinlemek ise çok kolay. Görselimizdeki kayık yaka modeller bol kalıp olduğu için bel kıvrımı yoktur. Bu elbiseye bir kemer takabilir ve bel kısmınızı olduğundan ince gösterebilirsiniz. Elbiseniz beyaz olacağından kahverengi bir kemer takmanızı öneririz. Bu elbisenin altına ise sade düz bir babet giymeniz yeterli olacaktır. Ancak topuklu ya da spor ayakkabılarla da oldukça güzel görüneceksinizdir.

Kayık Yaka Elbise Modelleri

Diğer düz rengimiz ise siyah. Siyah kayık yaka modelleri günlük kullanımdan ziyade bir davet ya da sunum gibi önemli bir şey olduğunda giyinmenizi tavsiye ederiz. Özellikle tam kalıp kayık yaka vücuda yakışan elbisenizle oldukça göz alıcı ve çekici olacaksınız. Önemli bir gününüzde giydiğiniz için spor ayakkabı giymeyi düşünebilirsiniz. Bu elbise biraz resmi olduğu için topuklu ayakkabı ile güzel duracaktır. Düğün gibi bir kutlama etkinliğine gidecekseniz o zaman yanına küçük bir el çantası almanızı tavsiye ederiz. El çantanızın sapının rengi küpelerinizle uyumlu olmalı. Ayrıca Kayık yaka elbise modellerinin en güzel yanı kolye takabilecek olmanızdır. Bu yüzden eğer büyük ve dikkat çeken bir kolye takacaksanız küpenizi küçük seçmelisiniz.

Kayık Yaka Modeli

Cıvıl Cıvıl Kayık Yaka Elbiseler

Günlük kullanıma uygun olan bu modeller özellikle seyahat ederken oldukça vazgeçilmez bir kıyafet olacak. İpli olan modelleri sayesinde şık olduğunuz kadar hareket kabiliyetiniz de devam edecektir ve ne kadar dolaşırsanız dolaşın rahatsızlık hissetmeyeceksinizdir. Görselimizde gördüğünüz gibi kayık yaka baskılı elbise modellerini spor ayakkabı ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Ayrıca orta ve küçük boyda sırt çantası da takabilirsiniz. Eğer görseldeki gibi mavi beyaz bir kayık yaka elbiseniz varsa ve beyaz spor ayakkabısı giyecekseniz eksiğiniz olan tek şey kahverengi bir çanta ve kahverengi güneş gözlüğü. Oldukça klasik ve sportif görüneceğinize eminiz.

Kayık Yaka Elbise Modeller

Bu yılın başka popüler baskılarından biri ise çiçek baskıları. Beyaz, siyah, kırmızı kumaş fark etmeksizin her rengin üzerine büyüklü küçüklü farklı farklı çiçek desenleri var. Nostaljik olan bu baskılı elbise modellerini de kombinlemek oldukça kolay. Yine günlük kullanıma uygun olduklarından dolayı elbisenizin rengine uygun spor ayakkabı, babet, sandalet hatta topuklu ayakkabı ile giyebilirsiniz. Bununla beraber çanta kullanımına oldukça müsait modellerdir. Kayık yaka olduğu ve günlük bir elbise seçiminde bulunduğunuz için fazla dikkat çekmeyen kıyafetinizin rengiyle uyum sağlayan sade bir kolye oldukça yakışacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.