Moda Model

Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler

Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler

Saçınızı kestirmek istiyorsanız eğer katlı saç modelleri bu senenin modası. Eğer şüpheleriniz var ise, size yakışmayacağını düşünüyorsanız katlı saç kesimi hakkında bilgiler yazımız oldukça işinize yarayacaktır. Öyle bir saç modeli düşünün ki hem giydiğiniz kıyafetler ekstra yakışacak hem de saçınızın rengi ortaya çıkacak. Hayal gibi gelse de katlı saç kesimi ile bu oldukça mümkün. Güzelliğiyle herkesin tercih ettiği model olan katlı saçlar sizin vazgeçilmez saçlarınızdan biri olacak. Ayrıca bilinenin aksine katlı saç kesimi sadece kısa saçlılar için değil uzun saçlılara da uygulanabilir. Bu sayede günlük hayatta saçınızı açık bıraktığınızda daha doğal ve zarif görünümüz olur. Katlı saç kesimi hakkında bilgiler yazımız sayesinde neler öğreneceksiniz hep beraber bakalım.

Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler

İnce Saç Telliler için Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler

Saç kesimi yaparken yüzümüze yakışacağı konusu kadar önemli olan bir diğer konu saçın yapısına yakışmasıdır. İnce saç telliler için katlı saç kesimi hakkında bilgiler bu yüzden oldukça önemlidir. İnce saçlı insanların genel sıkıntısı saçın kabarık görünmemesidir. Oldukça sönük bir görünüm olur ve bu da kişilerde özgüven eksikliği yapar. Eğer sizde ince saç telli yapıya sahipseniz ve saçınızı katlı kestirmek istiyorsanız dikkat ettirmeniz gerekenler vardır. Bunlardan ilki kesinlikle saçınızın katlarının kulak hizasında başlamalıdır. Bu kesim yöntemi sayesinde saçınız daha dolgun ve gür bir görünüme sahip olacaktır. Gün içerisinde de bu görünüm solmayacaktır fakat garantiye almak için saçınıza koruyucu sprey sıkabilirsiniz.

Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler

Kalın Saçlı Teller İçin Katlı Kesim

Kalın telli saçlar için ise ince tellerinin aksine aşırı kabarma olur. Bu yüzden gün içerisinde saçlarının biraz daha dinmesi gerekmektedir. Kalın saçlı teller için katlı kesim biraz riskli olabilir. Fakat doğru yapıldığı sürece saçlarınızın kabarıklığı dinecek ve oldukça güzel görünecektir. Bu konuda da dikkat edilmesi gereken şey saçlarınızın kat kesimini saçınızın dibinden uzak olmalıdır. Saç uçlarına doğru yapılan kat saçınızın birazda olsa kabarmasını önler. Boyun bölgesinde veya boyun altında yapılan kat kesimi saçınız için güzel ve hoş görünecektir. Bu yüzden uzun saçlıysanız ve kalın telliyseniz katlı kesim yapabilirsiniz.

Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler Katlı Saç Kesimi Hakkında Bilgiler

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.