Moda Model

Kakül Modelleri 2021

Kakül Modelleri 2021

Kakül modelleri 2021 tüm güzelliği ile hayatımızdadır. Her yıl farklı kakül modelleri görüyoruz. Bunun nedeni kakül yapan kişinin saç yapısından tutun da o günün hava şartlarına göre bile değişiklik göstermesindendir. Kakül saçın herkese yakışmayacağı söylense de bu yanlış bir bilgidir. Kakül saçın kullanılmama nedeni aslında kişilerin yüz tiplerine uygun olmayan kakül modelleri seçmesinden kaynaklanmaktadır. 2021 yılının kakül saç modellerine bakarken fotoğraflardaki kadınların kendi yüz tiplerine uygun kaküller seçtiğini fark etmelisiniz. Ayrıca kakül modelinin güzel durması için saç renginiz, saç modeliniz ve ten renginizin uyumu da oldukça önemlidir. Bu gibi şeylere dikkat ederek oldukça güzel kakülünüz olacaktır. Hazırsanız gelin ve yeni dönemin kaküllerini anlatmaya başlayalım.

Kakül Modelleri 2021

Kakül Modelleri 2021

Her ne kadar sizin yüzünüze uygun olmasa da bu dönemde de oldukça öne çıkan kakül modelleri vardır. Bu kaküllerin görünüşlerine aldanıp kendinizde de yaptırmanızı önermiyoruz. Ancak tabii ki normale göre çok daha iyi görünecektir. İlk görselimiz tabii ki sarışın ve esmerler için geliyor. Sarışın kadınlar ten renkleri gibi açık saçlara sahip oldukları için oldukça şanslılar. Bunun nedeni tabii ki yüzlerinin çok daha büyük bir uyum içinde olmasından kaynaklanıyor. Bu yüzden görseldeki gibi uzun bir kakül kestirebilirsiniz. Esmerseniz o zaman saçlarınızın daha iyi görünmesi için arasına sarı saç attırabilir bu şekilde parıltılı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Görselimizde hepinizin fark edeceği gibi kaküllerin kesilmesinin ortak noktası bulunmaktadır. Bu da kaküllerin kesiminin geriden başlamasıdır. Bu sayede oldukça güzel görünmektedir. Ayrıca bu şekilde kakül kesmeniz yüzünüzün daha uzun görünmesini de sağlayacak ve daha kare bir görünüm verecektir. Bu yüzden özellikle yuvarlak bir yüz şekliniz varsa bunu yapabilirsiniz. Bu sayede yüzünüz daha uzun ve kare şeklinde görünecektir. Ayrıca kare yüz tipine sahipseniz yine yapabilirsiniz. Bu sayede daha uzun bir yüzünüz olacaktır. Kare şeklinde yüzünüz varsa ve saç rengini sarı seçerseniz o zaman yüzünüz tahmin ettiğinizden daha da kare görünecektir. Bu yüzden saç renginizi daha koyu renklerden seçebilirsiniz.

Kakül Modelleri 2021

En Moda Kakül Modeli

2021 yılının en moda ve en çok dikkat çeken modeli ise kısa kesim kakül olmuştur. Normalde kaküller en az kaşlarımıza kadar geliyor. Ancak bu kesim kakülde ise alnımızın ortasına kadar geliyor. Oldukça kısa olan bu kakül modeli alnınızı çok daha uzun gösteriyor. Bu sayede ne kadar küçük bir yüzünüz olursa olsun daha büyükmüş gibi bir his bırakıyor. Açık ya da koyu renk saçla kullanabileceğiniz bu kakül modeli genellikle kumral saç rengiyle tavsiye edilmektedir. Bunun nedeni tabii ki yalnızca bir yerde değildir. Kumral saç rengi kahverengiden daha sıcak ancak sarı gibi de açık bir renk olduğu için ayrıca arasında bol bol ışıltı olduğu için tercih edilmektedir. Bu dikkat çekici saç rengi ve saç modeli ile oldukça güzel görüneceksiniz.

Kısa kakül modelini tabii ki yuvarlak ve kalp yüz şekline sahip olanlar için tavsiye etmiyoruz. Bu saç modeli için daha köşeli bir yüz hattınız olması oldukça iyi olacaktır. Ayrıca bu model oldukça riskli bir modeldir. Bu yüzden keskin hatları olan yüzünüz olsa bile iyi durmayabilir. Oval yüz şekline sahipseniz bile bu riskli bir tercih olacaktır. Bunun nedeni kaş yüksekliği gibi yüzünüzle ilgili detaylardadır. Bu yüzden kendinize yakışacağını düşünüyorsanız kesinlikle yapmanız ve denemeniz gereken bir modeldir. Ayrıca diğer görsellerime bakarak esinlenebilirsiniz. Bu sayede daha kolay bir şekilde saç modeli seçebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.