Moda Model

Kahverengi Kombin Önerileri

19.10.2020
41
Kahverengi Kombin Önerileri

Kahverengi kombin önerileri nedir merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Kombinlerinizi doğru yapmak istiyorsanız o zaman hangi takıları ve hangi kıyafetleri kullanmanız gerektiği oldukça önemlidir. Tabii ki bir kombinin en önemli elementi kıyafetlerdir. Üzerinize tam oturmayan bir kıyafet oldukça kötü görünecektir. Özellikle pantolon ve ceketler bu konuda oldukça önemlidir. Eğer belinize ya da omzunuza tam oturmuyorsa ceket ve pantolonlarda oldukça belli olmaktadır. Ayrıca vücudunuza tam otursa bile size yakışıp yakışmadığı da oldukça önemlidir. Örneğin armut vücut hattına sahipseniz o zaman düşük bel pantolonlar size uygun olmayacaktır. Bunun yerine yüksek bel pantolonları tercih edebilirsiniz. Bu gibi noktalarla oldukça şık bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Hazırsanız gelin ve sizlere kombinlerinizi kahverengi ile nasıl yapabileceğinizi anlatalım.

Kahverengi Kombin Önerileri

Kahverengi Kombin Önerileri

Kahverengi kombin önerileri yapmamızın esas nedeni bu rengin oldukça şık ve doğal bir görüntüye neden olmasıdır. Hemen görsellerimize bakarsanız beyaz düz bir tişört altına koyu ancak sıcak bir kahverengi pantolon giymiş bir model göreceksiniz. Bu kahverengi yüksek bel pantolon boru paça olduğundan dolayı bacaklarınızı daha ince gösterecektir. Ayrıca uzun bir kesimi olduğu için de daha da uzun görüneceksiniz. Bu kombini günlük kullanım için yapacaksanız o zaman modeldeki gibi kot ceket tercih edebilirsiniz. Ayrıca uzun bir pantolon olduğundan topuklu ayakkabı giymenizi tavsiye ederiz. Küpe ya da başka takıları da kullanabilirsiniz.

Kahverengi pantolon kullanmak istemiyorsanız o zaman kahverengi hırka ve kemer ekleyerek kombinizi kahverengi yapabilirsiniz. Tişört ve pantolonunuz görseldeki gibi beyaz olursa kahverengi öne çıkacak ve asıl renk olacaktır. Bu kombini elbette beyaz pantolon yerine mavi kot pantolonla da yapabilirsiniz. Yine şık bir kombin olacaktır ancak artık kahverengi kombin demek zorlaşacaktır. Çünkü mavi kot oldukça baskım olacak ve sadece iki rengin uyumu öne çıkacaktır. Kışlık kombinler isterseniz o zaman kahverengi pantolon kullanabilirsiniz. Üzerinizdeki kazağı beyaz seçebilir ve oldukça şık bir sonuç elde edebilirsiniz. Ayrıca kahverengi bir çanta da eklemeyi unutmamalısınız. Kahverengi kombinlerle yapılabilecek en iyi makyaj ise tabii ki doğal olan makyajlardır. Bu sayede oldukça harika görüneceksiniz.

Kahverengi Kombin Önerileri

Kahverengi Tesettür Kombinleri

Kahverengi tesettür kombinleri diğerlerinden daha çok seçeneklidir. Bunun nedeni baş örtünüzü de eklemektir. Örneğin az önce anlattığımız beyaz tişört ve pantolon üzerine kahverengi hırka ve kemer olan modeli ele alalım. Eğer böyle bir kombin giyerseniz ve üzerine beyaz baş örtüsü takarsanız kahverengini gerçekten ön plana atmış olmazsınız. Beyazın biraz daha gerisinde kalabilir. Ancak kahverengi bir baş örtüsü kullanırsanız o zaman tam anlamıyla bir kahverengi kombini yapmış olursunuz. Tesettür trikoları normalden daha uzun olduğu için kahverengi kombinlerinizde mavi kot pantolonu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Triko daha çok dikkat çekeceği için sorun bulunmamaktadır.

Tesettür kahverengi giyiminde en ön planda olan desen leopar desenidir. Hemen hemen her tesettür kombin görselimizden de fark edeceğiniz üzere bir yerde leopar deseni bulunmaktadır. Elbise olsun triko olsun her şeyde kolaylıkla leopar desenli modeli bulmanız mümkündür. Leopar desenli bu trikoları siyah rengiyle kombinlenmesi leopar desenini öne atmış ve oldukça şık bir görüntü sağlamıştır. Ayrıca leopar desenli deri etek gibi modellerde de siyah kazakla kombinlenmiş olunup oldukça şık ve zarif bir görüntü çizilmiştir. Kadınsılığı ön plana alan bu leopar desenlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Tesettür giyiminde de kahverengi kombinlerinizle doğal makyaj yapmanızı tavsiye ederiz. Böylelikle kahverengiyi yüzünüzde de belli edebilir ve fazla koyu renklere kaymamış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.