Kadınlar’ın Yeni Modası: Carpenter Jean 2018 Modelleri

Özellikle yurt dışında birçok stilist ve modacı’nın kullandığı ve kreasyonunda yer verdiği jean modeli ile karşınızdayız. Özellikle Amerika ve İngiltere’de büyük sükse yaparak 2018 modasında büyük yeri sahiplenen Carpenter Pantolon Modelinin bir formundan bahsedecek olursak. Beli yüksek bel ve üst bacaktan aşağıya doğru kalınlaşan ve genel hatları itibari ile oldukça geniş bir yapıya sahip olan Carpenter ispanyol paça pantolonlara benzemektedir. Ayrıca 2018’de uzun pantolon olarak kullanılmaya da başlanan jean modeli’nin bu makalemizde 15 farklı kombin halini göstereceğiz. Carpenter Jean 2018 Modelleri genel itibari ile birbirini tekrar etmeyen çizgili, uzun veya kot formlarında karşımıza çıkıyor.

Carpenter Jean

Kombin Önerisi

Nasıl kombinleneceğine dair size şöyle ipuçları verebiliriz;

Öncelikle pantolon 2 tarz için yani hem günlük hemde şık giyim için oldukça uygun. Yapacağınız farklı kombinler ile iki tarzda da oldukça şık olabilirsiniz. Örnek olarak albümde eklediğimiz kombinlerde de göreceğiniz üzere pantolonun üstüne daha çok açık renkler tercih etmeniz sizi daha iyi gösterecektir. Eğer pantolonu çizgili formlarda tercih ederseniz altına ayakkabı olarak giyeceğiniz stiletto sizi gayet şık gösterecektir.

Rahat ve sokak tarzında görünmek için de vans veya converse ayakkabılar tercih ederek sade şıklığı çok iyi bir şekilde yakalamayı başarabilirsiniz. Özellikle uzun bacaklı olanlar için oldukça beğeni garantisi sunan pantolon modelinin jean şeklinde sunulanları da sizi çok iyi bir görüntüye sahip edecektir. Ayrıca giyeceğiniz nike air max veya beyaz bir düz ayakkabı ile şık ve günlük bir kombini tamamlayabilirsiniz.

Carpenter Jean 2018 ‘de Nasıl Olacak?

Carpenter Jean 2018 Modelleri oldukça farklı yapılarda karşımızda yer alıyor albümde görebileceğiniz 15 ayrı kombinde yer alan 12 farklı çeşit sizin için oldukça yeterli. Gündelik ve Şık giyimler için farklı seçenekleri değerlendirmeniz için en iyi modelleri sizin için toparladık. Tüm farklı modelleri albümde görebilirsiniz;


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ