Moda Model

Kadınlar İçin En Yeni Saç Modelleri

Kadınlar İçin En Yeni Saç Modelleri

Hayatımızla ilgili her alanda değişiklik yapmayı severiz. Çünkü değişiklik insanı her zaman daha dinç tutar ve yeni şeylere olan merakını artırır. Bu bazen yaşadığımız şehirle ilgili olabilir bazen işimiz bazen de dış görünüşümüz ile. Aslında daha çok kendi dış görünüşümüzle ilgili değişiklikler yapmayı tercih ederiz, ev değiştirmekten ve iş değiştirmekten daha kolay olacağı için. Kadınlarda dış görünüşün değişeceği ilk yer şüphesiz ki saçlardır. Renkler koyudan açığa ya da ombreye döner, uzun olan saçlar kısalır ya da kahkül ve perçemli değilse kestirilir. Kötü de olsa değişim her türlü insanlara iyi gelir. Bu sene de çok sık gördüğümüz saç modelleri mevcut. Sizlere biraz kadınlar için en yeni saç modellerinden bahsedelim.

Eğer değişime ihtiyacınız varsa ve saç modellerinin yeni trendlerini yakından takip ediyorsanız bu yazı size çok yardımcı olacaktır. Saçlarımı kestireceğim ya da boyatacağım ancak karar veremedim diyorsanız ten renginize ve yüz şeklinize en uygun olan saç modelleri ve renklerini sizlerle paylaşacağız. İlk olarak bu sene trend olan saç kesimlerini sıralayalım. Birinci sırada bu sene birçok kadının tercih ettiği kakül kesim var. Onu hemen arkasından camdan saç kesimi takip ediyor. Pixie kesim saçlar ve bob kesim saçlar bu sene trend olan modellerden. Son olarak en çok tercih edilen küt saç kesimi bu senenin trendini belirliyor.

Kadınlar İçin En Yeni Saç Kesim Modelleri Nelerdir?

İlk kakül kesimden bahsedelim. Aslında kakül modası hiçbir zaman bitmiyor. Sadece bazı seneler kadınlar çok yoğun bir şekilde kestirmeye başlayınca tekrar gündeme geliyor ve trend oluyor. Bu sene düz ve abartısız kaküller moda. Saçlarınızda ve görünümünüzde biraz değişiklik istiyorsanız severek kullanacağınız bir model. Sizi daha genç ve enerjik gösterecek bu modeli kesinlikle deneyin. Şimdi biraz camdan saç kesiminden bahsedelim. Pürüzsüz, küt saç modeline verilen isim camdan saçtır. Oldukça modern ve yüz hatlarını ortaya çıkaran bir modeldir. Bu model diğerlerine oranla daha fazla bakıma ihtiyaç duyar kendini belli etmesi için. Pixie ve bob kesime gelecek olursak, pixie model çoğunlukla kadınların çok fazla cesaret edemediği modellerden biridir. Bir nevi erkek model diyebiliriz çünkü erkeklerin kullandığı saçlar kadar kısa. Ancak çok havalı bir saç modelidir. Bob kesimde ise yine ense boyunda saçlar ve hafif dalgalar mevcuttur. Kadınlar için en yeni saç modelleri konusunda bu saçlar karşınıza çok sık çıkacaktır.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.