Moda Model

Kadın Yağmurluk Modelleri

24.10.2020
63
Kadın Yağmurluk Modelleri

Kadın yağmurluk modelleri oldukça farklı tasarımlara sahip olan yağmurluklardır. Özellikle kalın montlardan hoşlanmayan kalın montlardan hoşlanmayan kadınlar için oldukça gereklidir. Kadın yağmurlukları kıyafetlerinize suyun geçmesini engeller ve modellerine göre değişse de genellikle rüzgâra karşı korur. Kumaşına göre yağmurluk sizi sıcak da tutabilir. Oldukça kullanışlı olan bu modelleri sizlere tavsiye ediyoruz. Farklı model ve renklerde olduğu için de tabii ki hemen her kombinize uygun yağmurluk bulabileceksiniz. Yağmurluk denince akla filmlerden ve oyunlardan genellikle sarı yağmurluk gelse de farklı renk ve modelleri de oldukça sevimlidir. Ayrıca son dönem yağmurlukları arasında metalik görünümlü yağmurluklar çok daha popüler olmuştur. Şimdi hazırsanız hepsini anlatmaya başlayalım.

Metalik Kadın Yağmurluk Modelleri

Metalik Kadın Yağmurluk Modelleri

Kadın yağmurluk modelleri arasında bu yıl en dikkat çeken görünüm metalik olanlar. Metalik yağmurluklar ilk akla geldiği için gümüş renklerinde olabilirler. Bu yağmurlukların en önemli özelliği ise parlamaları. Ancak bu simden gelen bir parlama gibi görünmediği için daha zarif görünmektedir. Gri parlak yağmurluğu ise kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Örneğin siyah dar bir pantolon üzerine beyaz bir kazak giyebilirsiniz. Kafanıza gri bir şapka takabilir ve bileğinize saat ya da bileklik gibi takılar takabilirsiniz. Ayakkabı olarak varsa gri botlarınız oldukça iyi duracaktır. Bot yerine çizme de tabii ki tercih edebilirsiniz. Eğer siyah bot ya da çizme tercih edecekseniz o zaman sırt çantanızın kesinlikle yandan olmasını öneriyoruz.

Siyah yağmurluk modelleri tabii ki gri yağmurluk modellerine göre daha az parlamaktadır. Ancak bu şıklığınızdan ödün vermeniz anlamına elbet gelmez. Bu yağmurluğu da kombinlemek oldukça kolaydır. Bir kot pantolon üzerine kazak giyebilir ve üzerinize bu yağmurluğu alabilirsiniz. Yakanızın nasıl olduğuna göre kolye takabilirsiniz. Örneğin boğazlı kazaklarda eğer boğaz katlanarak artan kocaman bir yakaysa o zaman kolye takmanızı tavsiye etmeyiz. Ancak v yaka ise o zaman kolye takabilirsiniz. Kolye yerine küpe kullanmak da isteyebilirsiniz. Yine şapka, çanta ve ayakkabınızı aynı renklerde seçebilir ve oldukça hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz. Eğer siyah başka bir şey daha kullanmak istiyorsanız o zaman pantolonunuzu siyah seçebilir ve yağmurlukla aynı gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Metalik Kadın Yağmurluk Modelleri

Diğer Kadın Yağmurlukları

Farklı kadın yağmurluk modellerine bakarsak karşımıza elbette klasik haline gelen sarı yağmurluğu görürüz. Özellikle sevdiğiniz film ya da oyunlarda bir karakter bu sarı yağmurluğu giyiyorsa almanızı tavsiye ederiz. Önünü sürekli kapalı tutacağınız için mavi kot pantolonla uyum sağlayacaktır. Ayrıca mor gibi renklerin de popüler olmaya başladığını söyleyelim. Görsellerimizde de göreceğiniz açık renkli mor yağmurluk sayesinde oldukça şık olabilirsiniz. Günlük kullanımlar için çok harika bir tercih olmasının nedeni elbette rengin verdiği enerjiden kaynaklanmaktadır. Bu sayede oldukça arkadaş canlısı ve neşeli görünebilirsiniz. Ayrıca açık renkli olanları görülebilirlik ve fark edilebilirlik için de şiddetle tavsiye ediyoruz.

Diğer popüler renkler elbette kırmızı rengidir. Kırmızı rengi yalnızca popüler değil aynı zamanda en sık tercih edilen renktir de. Bunun nedeni kendinizi kolayca belli edebilme olanağı sağlamasıdır. Göz önünde olmayı seviyorsanız o zaman kesinlikle kırmızı kadın yağmurluklarını denemeniz gerekiyor. Yağmurluk seçerken kalçanızın altına kadar olacak kadın yağmurluklarına bakabilirsiniz. Bu uzunluktaki yağmurluklar kadın yağmurluklarında oldukça popülerdir. Ayrıca bu bir yağmurluk olduğu için şapkasının da büyük olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Geceleri dışarda çok vakit geçiyorsanız kırmızı gibi kendinizi belli edecek renkleri seçmenizi daha çok tavsiye ederiz. Bunun nedeni tabii ki dışarıda yürürken arabaların sizi görmesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.