Moda Model

Kadın Palto Modelleri

21.10.2020
55
Kadın Palto Modelleri

Kadın palto modelleri her sezon detaylarda yaptıkları değişimlerle oldukça dikkat çekiyor. Kadın paltolarına sürekli gelen yeni değişimlerle sonbahar ve kış aylarında oldukça zevkle giyeceğiniz bu palto modelleri sizi çok şık gösterecektir. Eğer kısa bir kadınsanız o zaman kısa palto modellerine yönelmenizi, eğer uzun bir kadınsanız her ikisini de tercih edebileceğinizi söylemek isteriz. Bunun nedeni kısa kadınların uzun palto modelleri giydiğinde daha kısa görünme ihtimalleri vardır. Ancak uzunsanız o zaman biraz daha kısa görünmeniz bir şey ifade etmeyeceği gibi bazı modeller çok daha uzun bile gösterebilmektedir. Bütün bunlar paltonun kesimine ve modeline sımsıkı bağlıdır. Eğer hazırsanız birkaç farklı kadın palto modellerini anlatalım.

Kadın Palto Modelleri

Kadın Palto Modelleri

Kadın palto modelleri farklı renklerde ve farklı zevklerde üretilmektedir. Ancak bir genellik çerçevesinde konuşursak bu dönemin popüler rengi krem rengidir. Krem rengi sayesinde kışın oldukça olgun ve şık görüneceksiniz. Bildiğiniz gibi belirli renkler insanlarda belirli izlenim uyandırmaktadır. Görsellerimizdeki gibi krem renkli bir palto tercih ederseniz o zaman üstünüzde olan şeyin ne kadar pahalı olduğuna dair bir izlenim oluşturmaktasınız. Beyaz ve siyah bir kombinin üzerine bu krem renkli paltoyu giyebilir ve olduğunuzdan daha zengin ve şık görünebilirsiniz. Ayrıca zarif görünmenizi sağlamak için boyunluk, küpeler ya da saat gibi farklı aksesuarlarla kombin yapabilirsiniz. Bu sayede de oldukça hoş bir tarzınız olacaktır.

Krem renkli paltolardan sonra tabii ki en klasik soğuk hava rengi olan siyah gelmektedir. Siyah rengi özellikle soğuk havalar için oldukça mantıklı bir tercih olacaktır çünkü sıcaklığı toplar ve sizi soğuktan korur. Bu yüzden uzun modellere yönelebilirsiniz. Uzun model bir palto giyecekseniz o zaman dikkat etmeniz gereken şey giyiyorsanız çizmenizin yüksekliği. Örneğin dizinizin hemen altında biten bir çizme ile dizinizin hemen üzerinde biten bir palto giydiniz. O gün siyah olmayan bir pantolon giydiyseniz y a da mini etek giyip diziniz görünüyorsa o zaman siyahlık bozulacağı için kısa görünürsünüz. Paltonuzun bitişi ile çizmenizin başlangıcı arasındaki mesafe sizin daha uzun ya da daha kısa görünmenizi belirleyecektir.

Kadın Palto Modelleri

Farklı Renklerde Kadın Paltoları

Kadın paltoları tabii ki popüler renk tercihlerinin dışında da üretilmektedirler. Özellikle daha renkli ve dikkat çekici görünmek isteyen biriyseniz o zaman size vişne çürüğü palto modelini öneriyoruz. Dizin birkaç parmak üzerinde biten orta boy tasarımı sayesinde pek çok kombinizde kullanabilirsiniz. Büyük düğmeleri az sayıda olduğu için de kolaylıkla giyinip soyunabilirsiniz. Özellikle günlük kullanımlar için harika olan bu modeli tavsiye ederiz. Manken gibi kot pantolon üzerine beyaz bir gömlek ve onun üzerine de siyah bir kazak şeklinde klasik ancak oldukça hoş bir kombin yapabilirsiniz. Tabii ki kombin çeşitleri çoğaltılsa da sizin şıklığınız değişmez olarak kalacaktır.

Yine aynı orta boy uzunlukta olan açık pudra pembe rengi ile oldukça şık görünebilirsiniz. Pudra pembesi oldukça romantik ve sakin bir renktir. Bu yüzden günlük hayatta giyinmeniz için yine ısrarla tavsiye ettiğimiz renkler arasındadır. Bu açık pudra pembe paltonun düğmesi ya da fermuarı bulunmamaktadır. Bunun yerine çok daha kolay olan kemeri vardır. Kemerini hemen bağlayıp çıkmaya hazır olduğunuz bu model oldukça rahat ettirecektir. Ayrıca şapkası olduğu için de birden başlayan yağmur gibi hava durumlarından endişelenmenize de gerek kalmayacaktır. Beyaz tişört altına kot pantolon olan düz bir kombini bu şekilde daha da şık bir görünüme sokabilir ve sokağa çıkmaya hazır hale anında gelirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.