Moda Model

Kadın Kol Saati Modelleri

23.12.2018
976
Kadın Kol Saati Modelleri

Kadın Kol Saati modelleri kombinerin tamamlayıcısı olarak birçok alanda rahatlıkla kullanılan modeller arasında yer alır. Kadınlar kombinlerini tamamlamak amacı ile birçok aksesuar kullanırlar. Bunlardan biri de kol saatleridir. Hem spor hem de şık ve zarif olan modelleri ile kombinlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan kol saatleri her renk ve her modelden ürünü içinde barındırıyor. Gümüş, altın sarısı, rose gold ve beyaz tonlarının hakim olduğu klasik saat modellerinde koyu geçişlerin olduğunu da görmek mümkündür. Spor modelleri incelediğimiz zaman saat kadranlarının birçok renginin olduğunu görmek mümkündür.

Spor olan Kadın Kol Saati modelleri daha çok sokak modasında tercih edilen modelleri kapsıyor. Bu nedenle de farklı kombinlerle renkli ya da spor kadranlı modelleri kombinlemeniz kolay olmakla beraber sizi şık hale getirecektir. Sade renklerle ya da düz renklerle kombinlenen canlı renkteki bir saat sizi şık bir stil haline getirebilirken aynı zamanda yine kahve tonlarının yer aldığı modellerin olması da hanımların severek kullanmasına etken olan bazı modellerden diyebiliriz. Bu nedenle de kahve tonlarının bu sezonda çok fazla karşımıza çıkan model olmasını da beklemek yanlış olmaz.

Renkli saatler bir zamanların modasıyken şimdi yeni sezonda tekrardan gündeme gelmeye başladı bile. Kol saati modelleri hanımlar için birçok modeli içinde barındırıyor. Bazı unisex saatler de kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu modellerin baskın olan rengi metalik olup gümüş tonlarında olanlar diyebiliriz. 2019 sezonunda da bu durum devam edecek.

Kol Saati Modası

2019 sezonunda saat kayışının çok ince olmadığı ve saat kısmının da çok büyük olmayacağı söyleniyor. Hem kullanım kolaylığı hem de kullanıcı rahatlığına önem verilen ve aynı zamanda çok şık bir görünüme sahip olan kol saatleri 2019 sezonunda da oldukça beğenilen bir görüntü elde etmenizi sağlayacak.

2019 sezonunda yaz mevsimi, her şeyde olduğu gibi saatlerde de daha hafif ve rahat modellerden oluşan bir trend izleyecek bu şekilde de kullanım kolaylığı sağlanacak. Renkli modeller ise yaz mevsiminde yer almaya devam edecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.