Moda Model

Kadın İlginç Dövme Modelleri

05.07.2018
2.075
Kadın İlginç Dövme Modelleri

Yaptırdığınız dövmeyi beğenmediğinizde çıkartması çok zor olduğu için yaptırmadan önce bir sürü araştırma yapmanız gerekiyor. Dövme modellerinde yazılar, şekiller ve desenler oldukça sık kullanılır. Bunlardan hangisine sahip olmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Basit mi yoksa karışık bir dövme mi istiyorsunuz? Bazı dövmeler 2 – 3 seansta biterken bazıları çok uzun sürebiliyor. Eğer kısa sürsün hemen bitsin istiyorsanız minimalist dövmelerden yaptırabilirsiniz. Minimalist Kadın İlginç Dövme Modelleri tercih edebilirsiniz. Küçük ve zarif duran bu modeller oldukça ilginç görünümlerde kullanılabilir.

Kadın Dövme Modelleri

El dövmelerinin yanı sıra bilek için tasarlanmış alternatif modelleri de kullanabilirsiniz. Çiftlerin çok sık kullandığı bir dövme çeşidi. Eğer yalnızsanız merak etmeyin sizin de yapabileceğiniz el dövmeleri var. Özellikle tek parmağa yapılan barış sembolü şu sıralar oldukça popüler. Bu dövmeler epey küçük boyutlarda olduğu için pişman olma riskiniz oldukça az. Bazı minimalist dövmeler klişeleşmiş olabilir ama son derece orijinal semboller de yok değil. Kendi tutkunuzu fotoğrafçılık, seyahat, kitaplar herhangi bir şeyin sembolünü çok kolay bir şekilde dövmeye dönüştürebilirsiniz.

Kadın İlginç Dövme Modelleri

Seyahat tutkunları arasında şu sıralar bileğe işlenmiş dünya haritası dövmesi oldukça moda. Son dönemlerde Fatma Ananın Eli olarak adlandırılan dövme de oldukça yaygınlaştı. Eğer çok karmaşık sembollerden uzak durmak istiyorsanız daha basit modellere yönelebilirsiniz. Kuş, kalp, ay ve uzaylı kafası çok tercih edilen sembollerden bir kaçı. Sade ve basit oldukları için çok kısa bir süre içerisinde dövmenize kavuşabilirsiniz. Oldukça zarif duran bu sembollerden birisini tercih edebilirsiniz.

Eğer hayvan sahibiyseniz evcil hayvanınızın dövmesini de yaptırabilirsiniz. İster sadece patisini yaptırın isterseniz de tamamını. Pati figürü genellikle bilekte tercih edilirken hayvanın tamamı genellikle omuz ve kol bölgesinde tercih ediliyor. Bir dönem herkes tarafından yapılan uçan kuş dövmesi artık oldukça klişeleşmiş durumda. Karışık dövme yaptırmak isterseniz doğa figürlü dövme modelleri ile hayvan modellerini bir arada kullanabilirsiniz. Çiçek, ağaç, yaprak desenli bu dövme modelleri son dönemde oldukça tercih ediliyor. Eğer daha çılgın bir şeyler yaptırmak isterseniz takı şeklindeki dövmelerden faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.