Moda Model

Kadın Fular Modelleri

28.10.2020
62
Kadın Fular Modelleri

Kadın fular modelleri neler olabilir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Pek çok kombinle oldukça harika duran fularlar herkesin kullanması gereken modeller arasındadır. Fular kullanacaksanız kesinlikle bu modellere bakıp kendiniz için en uygun modeli seçmenizi öneririz. Bu sayede kendinize uygun olan modeli fark etmeniz çok daha kolay olacaktır. Kadın fular modellerine bakarken nasıl bir kombin yapmak istediğinizi de unutmamanız gerekiyor. Fuları sadece güzel olduğu için kullanmanızı önermiyoruz. Tabii ki uyum sürekli aynı renkleri kullanmanız demek de değildir. Örneğin sarı bir elbise giyeceksiniz ve fular takmak istiyorsunuz. O zaman kırmızı gibi dikkat çeken bir renk tercih edebilirsiniz. Bu elbise kombininiz kot bir ceketle tamamlayacaksanız çok daha güzel olacaktır. Şimdi hazırsanız kombinlerle beraber anlatmaya başlayabiliriz.

Kadın Fular Modelleri

Kadın Fular Modelleri

Kadın fular modelleri oldukça değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden pek çok farklı model arasından kendinize en uygun olanı seçmek oldukça önemlidir.  Fular modelleri şalın bir alternatifi olarak görünse de bizce fular şal kadar önemli bir seçenektir. Hatta şaldan daha çok kullanılır ve tercih edilir dersek yanlış bir şey demiş olmayız. Kadın fular modelleri arasında en çok dikkat çeken desen elbette ki leopar desenli olanlardır. Eskiden leopar desenliler tamamen aynı gibi yansıtılsa da günümüzde görünüşleri ve renkleri değiştirilmektedir. Bu sayede daha şık bir görüntü elde edilmektedir. Özellikle daha kadınsı hissetmek istediğiniz günlerde bunu kullanabilirsiniz.

Tabii ki geometrik desenleri olan fularlar da oldukça tercih edilmektedir. Hemen yukarıdaki görselimize baktığınızda kırmızı ve beyaz büyük kare şekli olan bir fular modeli görmekteyiz. Bu fular sayesinde yüzünüz öne çıkacaktır. Bu öne çıkmayı daha da arttırmak için üzerinize siyah ya da benzer renklerde bir ceket giyebilir ve beyaz tişört giyinebilirsiniz. Fular olan kombinlerde üzerinizi sade renklerde tutmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede fular önde olacaktır. Diyelim ki siyah deri ketenizi yok o zaman mavi kot ceket de kullanabilirsiniz. Modeline göre değişmekle birlikte hırka modelleri de oldukça yakışacaktır. Bu sayede basit bir kombini çok daha farklı bir şeye rahatlıkla dönüştürebilirsiniz.

Kadın Fular Modelleri

Kadın Fular Kombinleri Nasıl Olur?

Kombinleri yaparken dikkat etmeniz gereken şey renklerdir. Eğer çok fazla renk kullanacaksanız fularınızı ya sade tutmalısınız ya da kullanmamalısınız. Fularlara baktığımızda sizlere oymalı olan modelleri kullanmanızı da öneririz. Bu modeller daha geleneksel olduğu için sizin daha yerel ve hoş görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca fuların kenarından sallanan çiçek gibi desenler de oldukça hoş duracaktır. Bu model kombininize sevimli bir hava katacağı için resmi bir kıyafet kombini yapıyorsanız tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine elbise ya da günlük kıyafetlerinizle bu oymalı fularları kullanabilirsiniz. Böylelikle kıyafet tarzınız çok daha bütün bir şekilde kalacaktır.

Resmi bir kıyafet kombini yapmak istiyorsanız o zaman sizlere beyaz gömlek üzerine fular kullanmanızı tavsiye ederiz. Tabii ki bunun altına kumaş pantolon ya da üzerine sade ceket giyebilirsiniz. Kumaş pantolonunuzun üzerine giydiğiniz siyah ceket sizi daha resmi bir görünüşe koyacaktır. Beyaz gömlek giymek zaten sizi daha resmi yapacaktır ancak böyle bir kombin biraz renksiz de olacaktır. Bu yüzden takacağınız fuları renkli ancak resmiyeti de bozmayacak olan modellerden seçmenizi öneririz. Örneğin zincirli olan fular modellerini deneyebilirsiniz. Sizi hem resmi hem de olgun gösterecektir. Ayrıca bu zincirli fuları yukarıda gördüğünüz gibi de kombinleyebilirsiniz. Düz tek renk üzerine aynı renkli bir küpe kullanabilir ve fuların değişik renklerinin verdiği görüntüden yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.