Moda Model

Kadın Boğazlı Kazak Modelleri 2019

13.01.2019
179
Kadın Boğazlı Kazak Modelleri 2019


Boğazlı Kazak Modelleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılan kazak modelleri arasında yer alır. Bu modeller özellikle içinde bulunduğumuz kış aylarında çok rahat olması nedeniyle fazlaca tercih edilir. Boğazlı kazak modellerini kombinlerken ilk dikkat edilmesi gerekn en önemli parçalardan biri ayakkabılardır. Boğazlı kazak kombininde pantolon ve bot kullanımını tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda topuklu ayakkabılarla ve etek eşliğinde de tamamlayabilirsiniz. Etek ile olan kombinlerinizde rahatlıkla bir yemeğe ya da iş toplantısına katılmanız da mümkündür.

Daha farklı olmak farklı arayışlar içinde olmak istiyorsanız Boğazlı Kazak Modelleri nde harekete önem verebilirsiniz. Pullar, payetler simler ya da üç boyutlu işlemelere yer vererek yine bir etek ve bu defa topuklu bot eşliğinde çok şık bir görünüm elde edebilirisiniz. Pek çok ünlünün stillerinde en sık uyguladıkları trend olan boğazlı kazak-etek kombinlerinde kalın kazaklar yerine daha ince ve merserize olanlara gardırobunuzda yer vermenizde fayda var. Bu kombinleri ince yapılı hanımların tercih etmesi ve ceket ya da uzun kabanlarla kombinlemesi gerçekten enfes bir görüntü oluşturacaktır.

Son zamanlarda 90’lı yılların dönüşünü yaşayan boğazlı kazaklar boyun bölgesini daha uzun gösteren modellerle karşımıza geliyor. Tek rengin ön planda olduğu ve kendinden desenli olan modellerle dikkatleri üzerine toplayan bir yapı oluşturuyor.

Boğazlı Kazak Modası

Boğazlı kazaklar kombinlenmesi rahat ve kolay olmasına rağmen herkes için uygun modeller midir? Bu soruya evet demek güzel olurdu ancak boğazlı kazaklar minyon görünümlü hanımla ve büyük göğüslere sahip hanımlar için uygun modeller değillerdir. Minyon tipli hanımların görüntü itibarı ile daha küçük durması ve büyük göğüslü hanımların göğüslerinin ise daha büyük durmasından sebep, boğazlı kazaklar iyi bir seçim olmayacaktır.

Omuzları hafif geniş ve bel bölgesi düz inen dikdörtgen vücut tipine fazlasıyla yakışan boğazlı kazaklar söz kombine geldiğinde çok daha uyumlu bir arkadaş haline geliyorlar demek yanlış olmaz. Bu nedenle de vücut tipini iyi biliyor olmak ve fiziğinizi tanıyor olmak sizin için bir avantajdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.