Moda Model

Kadife Ceket Modelleri

23.10.2018
842
Kadife Ceket Modelleri

Kadife Ceket ler sonbahar sezonunda sıklıkla kullanılan modeller arasında yer alır. Aynı zamanda kış sezonunda da sıklıkla yer verilen kadife kumaşlar ceketlerde çok fazla yer verilir. Bu modeller hem hanımların hem de erkeklerin kullandığı modeller arasında olduğu için hemen hemen her sezonda görebileceğiniz modeller arasında yer alır. Farklı renk seçenekleri farklı modeller ve kimi zaman da desenli olan kadife ceketler, her zaman kolay ve rahat kombinlenebilecek bir yapıya sahiptir. Bu şekilde olması sebebi ile de hem şık kombinlerde hem de sokak şıklığında tercih edilir.

Kadife Ceket ler her zaman sıcak tutacağı için sadece sonbahar modasında değil hem de kış sezonunda ve ilkbahara geçiş döneminde de hanımlar tarafından da beyler tarafından da çok kullanılır. Bazı kumaşlarla kombinlenmiş şekilde de kadife ceketlere rastlanabilir. Örneğin deri modellerle kadife çok fazla yakışır. Aynı tonlardaki parçalarda farklı detaylarında kadife ya da deri detaylara da yer verilir. Bu nedenle de çok fazla uyum sağlayan kumaşlar arasında der ve kadifeyi görmek mümkündür.

Parlaklığı çok seven hanımlar için ise kadife kumaşlar vazgeçilmezler arasındadır. Kimi zaman ceketlere işlenen payet ve pul desenleri ile hanımların beğenisini kazandığı için kadife bu anlamda kendi parlaklığı ile daha da ön plana gelebiliyor.

Kadife Ceket Modası

Yeni tasarım kadife ceketler, siyah rengin yanı sıra bordo, şarap kırmızısı, yeşil ve saks mavisi gibi renkleri de içinde barındırıyor. Hem şık günler için uygunluk sağlayıp, hem de günlük hayata çok rahat uyarlayabileceğiniz yeni modeller, yavaş yavaş mağazalarda yer almaya başladı. Birçok mağazadan bu modelleri temin etmek mümkündür.

Her sezon değişen veya yenilen trendler bu sezonu kadife ile kaplıyor. Kadife elbiseler, kadife ayakkabılar ve aksesuarlardan sonra dış giyimde yumuşak ve parlak görünümüne kendini bırakıyor. Bu nedenle kadife ceket modası 2019’da en şık görünmenizi sağlayacak modeller arasında yer alıyor. Blazer kadife ceketler sokak modasında en iddialı parçalardan olmak için geliyor. Renkli,  sade, kısa veya oversize modelleri ile öne çıkan kadife ceketler sizi bekliyor!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.