Moda Model

Kaban Modelleri 2020

12.10.2018
414
Kaban Modelleri 2020

Kaban Modelleri, kış aylarında çok fazla kullanılan ve olmazsa olmazlardan olan parçalardan biridir. Hem erkek hem kadın hem çocuk yaş fark etmeksizin her kesin kullanmak zorunda kaldığı modellerdendir. Kabanlar her mevsime uygun vardır aslında. Sadece isim değiştirirler. Kabanların bu sene spor modellerle ön plana geldiğini göreceğiz. Haki ve kiremit tonlarının daha çok tercih edileceği 2020 sezonunda trençkotlar da bu sonbahar ve ilkbaharda tercih edilen parçalardan olacak.

Trençkot aslında Kaban Modelleri ne dahil olan sonbaharda ve ilkbaharın başlarında kullanılır. Bu nedenle renkler genellikle yeşil ve kiremit tonlarında olmakla beraber krem tonlarındaki renkler de çok fazla tercih ediliyor. 2020 sezonu için hem kadın hem de erkek kabanlarında biraz koyu tonlar ön plana gelecek. Haki ve kiremidin dışında lacivert tonlarının da karşısına gelecek.

Önümüzde kış aylarının bulunması nedeni ile kabanlar artık vazgeçilmeyen modeller arasında yer alacak. Sonbaharın sonlarına doğru yağmurluk kullanımı da artmaya başladı. Yağmurluklar bu sezonda şeffaf modelleri ile dikkat çekiyor. Yine mavi tonlarının hakim olduğu yağmurluk modelleri 2020 sezonunda çok fazla kullanılacak.

2020 Kaban Çeşitleri

Erkek ve kadınların kış aylarında çok fazla tercih ettikleri ve bu anlamda farklı desen ve modelleri de içinde barındırarak karlımıza geliyor. Sonbahar ve kış aylarında vazgeçilmez parçalardan olduğu için çok fazla kullanılıyor. Bu da talebi arttırıp farklı modellerin de gelmesine neden oluyor. Kamufle modelli desenler çok fazla tercih ediliyor. Bunun yanında kapüşonlu modeller de çok fazla tercih edilmektedir. Bu amaçla da farklı kullanım alanlarına da hitap eder.

Kaban çeşit çeşit modelleri ile hanımların ve erkeklerin bu sezonda dikkatini çekecek. Sonbaharda gül ya da çiçek desenli ya da yaprak temalı trençkotlar dışında şeffaf yağmurluklar üzerinde bu tarz baskılara önem verilerek gerekli detaylarla da tamamlanabiliyor.

Kaban kombinlerinde ise genellikle çizme ve botlar tercih edilir. Uzun kabanlarda daha çok elbise ya da etek gibi modeller kullanılarak tercih edilir. Yaka ve fermuar detayları bu sezonda yine dikkat çeken aksesuarlardan.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.