Moda Model

İpek Şal Modelleri 

18.06.2018
763
İpek Şal Modelleri 

İpek herkesin bildiği üzere sıkça kullanılan ve çok sevilen kumaşlardan biridir. İpek Şal Modelleri de aynı şekilde hanımların gözdesi olan aksesuarlardandır. Kadınlar ipek kumaşı pek çok yerde kullanmak için tercih ederler. Şallar da hem kapalı hem de kapalı olmayan hanımlar tarafından rahatlıkla kullanılan modeller arasında yer alır. Hem boyunluk hem bileklik hem de saçları kapatmak için kullanılan şallar hanımların en kolay kombinleyebildikleri ve sıklıkla kullandıkları aksesuarlar arasında da yer almaktadır. İpek Şal Modelleri ise kumaşının güzelliği ve rahatlığı ile daha da sık kullanılmaya çalışılan modellerdendir. İpek Şal Modelleri ni daha çok kapalı hanımlar tercih etmektedir.

İpek Şal Modelleri nde hem renk hem de desen çeşidi çok fazladır. Kapalı hanımlar için gerek tunikler gerek ise feraceler ile rahatlıkla kombinlenebilirler. İpek şallar kombinlenme açısından kumaş dolayısıyla kombinlenmesi zor gibi dursa da aslında çok kolay kombinleneblir. İpek kumaşlar kıymetli ve beğenilen parçalar olduklarından daha çok eşarp olarak kullanılmaktadır.

Moda olan renklere göz atmak istediğimizde haki, kırmızı, bordo gibi koyu renkler bulunuyor. Ancak çiçekli modellerin daha canlı renklerden oluştuğunu görmek çok mümkün.

İpek Şal Modellerini Kombinleme

Bu sene gerek ipek şallarda gerek ise diğer şal modellerinde çiçek desenleri yine ön planda olacak. Bunun dışında canlı renkler de yine birçok şalda da rastlandığı gibi ipek şallarda görülmeye devam edecek. İpek şal modelleri arasında çiçekli modeller dışında motif ve geometrik desenler de ön planda olacak. Düz renk şallarda ise koyu renkler hakim olacak. Haki, kahve tonları, lacivert ve saks mavisi gibi tonlar düz renklere hakimken; pembe, pudra, turuncu, krem, bej ve gri tonlar da desenli modellerde ön planda olacak. Bu tonlardaki ipek şalları koyu renkli feracelerle kombinlemek oldukça kolay ve rahat olacaktır. Ayrıca kırmızı gibi bu tür mevsim renkleri kendisini daha çok belli edecek.

İpek şallar boyunluk olarak da kullanılabilen çok yönlü kullanım alanına sahiptir. Yaz mevsimlerinde de elbiselerle kombinlenebilir. Straplez ya da kolsuz beyaz elbiselerle boyunda rahatça kullanılabilen çiçekli ipek şallar bu şekilde de kombinlenerek kullanılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.