Moda Model

İnce Triko Modelleri

10.09.2020
23
İnce Triko Modelleri

Yazın yavaş yavaş etkisini azalttığı ancak sonbaharın soğukluğunun gelmediği günlerde giymek için sıklıkla tercih ettiğimiz ince triko modelleri bizleri özellikle bu geçiş mevsimlerinde oldukça rahatlatmaktadır. Uzun kollu olması her ne kadar akılları karıştırabilse de hafif ve ince oluşuyla aslında kullanımda oldukça rahattır. Kendinize ince triko almayı düşünüyorsanız o zaman ürünün yapıldığı kumaşa bakmanızı öneririz. Eğer kumaş doğal olmayan malzemelerden üretildiyse o zaman tercih etmemelisiniz. Örneğin pamuklu olan kıyafetleri giymek siz fark etmeseniz de hayat kalitenizi oldukça yükseltecektir. Ayrıca trikoların daha yumuşak olmasını da sağlayacaktır. Çeşit çeşit renkleri ve modelleri bulunan ince trikolara gelin bir göz atalım.

İnce Triko Modelleri

İnce Triko Modelleri

İnce triko modelleri sadeden baskılıya oldukça değişiklik göstermektedir. Sade ince triko modellerinden bahsetmek gerekirse sade desek de tasarımlarında ya da kesimlerinde farklılıklar bulunmaktadır. Örneğin görsellerimizden bir tanesi beyaz, V yaka, kalça sonunda biten bir triko olmasına rağmen yakasında deniz kabuğu bulunmaktadır. Bu şekilde oldukça doğal ve farklı bir hava verilmiştir. Ayrıca burada modelin saç modeline de dikkat çekmek isteriz. Sönük ve hafif ıslak gibi görünen bu saç modeli deniz kabuğu görüntüsü ile de birleştirilince oldukça doğal bir görüntü elde ediyor. Bu şekilde olan sade ama oldukça şık triko modellerini kolye gibi aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Ayrıca bu aksesuarları da denizle ilişkili şeylerden seçerseniz oldukça uyumlu olacaksınızdır.

Diğer ince ve sade triko modellerine bakarsak o zaman taba rengi olan ince triko modeline bakalım. Taba rengini kombinlerinizde sıklıkla öneriyoruz. Her ne kadar kıyafetlerinizi düşük fiyatlardan bulsanız da taba rengi, krem rengi, beyaz ve siyah gibi renkler giyiminizin pahalı olduğunu hissettiren renklerdir. Bu yüzden bu kıyafetleri gardırobunuzda bulundurmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Ayrıca taba rengi kolayca tek renk kombinlerinin yapıldığı bir renk. Hem doğal görünüşü hem de zarif oluşu sayesinde bu renkte olan tek renk kombinleri yapabilirsiniz. Tek renk kombinleri sayesinde hem daha uzun hem de daha ince görünecek ve tahmin ettiğinizden daha zarif bir görüntü çıkaracaksınız.

İnce Triko Modelleri

Desenli İnce Triko Modellerini Nasıl Kombinleriz

Desenli triko modelleri alırken dikkat etmeniz gereken öncelikli şey bu desenin ne olduğu ve trikonun asıl renginin ne olduğudur. Örneğin çizgili bir ince triko alacaksınız. Bu çizgilerin dikine olmasına dikkat edin. Dikine olan çizgiler sizi daha uzun ve ince gösterir. Eğer zaten uzun bir kadınsanız o zaman yatay çizgi modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu şekilde çizgi baskılı modellerde dikkat etmeniz gereken ikinci şey renklerinin ne olduğu. Görsellerimizde gördüğünüz gibi dikine çizgili bej-beyaz bir ince triko modeli her şeyle kolayca kombinlenir. Ayrıca kollarındaki düğmelerle oldukça hoş bir görüntü sunar. İçinde beyaz olduğu için ister beyaz bir pantolonla ya da bej olduğu için bej bir etekle giyebilirsiniz.

Baskı olarak çizgi gibi sade modeller yerine üzerinde şekiller olan modellere de yönelebilirsiniz. Örneğin görselimizde gördüğünüz gibi üzerinde hayvanlar olan ince triko modelleriyle oldukça sevimli görüneceksiniz. Ayrıca bu triko modeli bol olduğu için de altına dar bir şey giyerseniz daha iyi olacaktır. Örneğin modeldeki gibi siyah bir tayt giyebilirsiniz. Ya da baskının üzerinde bulunan ve dikkat çeken bir renk olan kırmızıyı kullanarak taytınızı da bu renkte seçebilirsiniz. Biraz fazla dikkatleri üzerinize çekecektir. Bu kadar dikkat çekmesin isterseniz o zaman koyu yeşil bir taytla aynısını yapabilir ve daha sade ama güzel bir kombin yapmış olursunuz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.