Moda Model

İlkbahar Modası 2019

30.01.2019
116
İlkbahar Modası 2019

İlkbahar Modası, 2019 yılında renklerle arası iyi olanlar için çok eğlenceli bir sezon olarak. Bu nedenle de farklı renkli modeller için en uygun kombinleri yapmak mümkün olacaktır. Farklı renklerin ve enerjik kombinlerin yer aldığı ilkbahar stilleri şimdiden çok fazla merak ve ilgi uyandırıyor. İlkbahar trendleri arasında bu sezon bisikletçi şortları çok dikkat çekiyor. Peki bu bisiklet şortlarının en büyük tamamlayıcısı nedir; tabi ki Parizyen Chanel. Her ne kadar bu ikiliyi bir arada hayal etmek zor olsa da, uzun süredir gündemde olan atletik akıma Chanel de katıldı.

İlkbahar Modası farklı modellerle karşımıza geliyor. Havaların ısındığı mevsimler arasındaki ilkbahar, büyük şapka modeller ile bizleri karşılayacak. Bu modeller XXL olarak karşımıza gelecek. Bu ilkbahar sezonunda şapkasız olursanız kıyafetinizi tamamlamış olmazsınız. Aksesuarlarla kıyafetlerinizi gölge altında bırakın. Renk olarak baktığınız zaman da bej, krem gibi nüde tonlar olarak karşımıza gelecektir. 50 farklı tona kadar değişim gösteren bu modeller trençkotlarda çok fazla kullanılıyor.

Cicili bicili giyinmeyi seven hanımlar için müjde diyebiliriz. Omuzlarda ya da belde kullanılan dev kurdeleler bu sezonda dikkatleri üstüne toplayarak beğeni kazanacak. Aynı zamanda boyunda fular olarak da bu büyük fiyonklardan görmek mümkündür.

2019 İlkbahar Trendleri

Roamantizm ve şıklığın statü simgesi dantel, hanımefendi kimliğinden sıyrılarak spor modellerde de karşımıza gelecek. Bu nedenle kombin yapmak da kolay olacak. Taytlarda bile dantel desenlerine rastlamak artık mümkün olacak. Bu dantel etkisini de en çok ilkbahar sezonunda göreceğiz.

Nüde tonlarının çok fazla olacağını söylemiştik. Bunun yanında sarı da en canlı modelleri ile karşımıza gelecek. Kargo pantolonlar da geri döndü! 90’ların orta yaşlı erkekleriyle bütünleştikten sonra, modaya taze bir yorum getiren kargo pantolonlar, cool görünmenin yeni yolu diyebiliriz.

Uzun zamandır trend listesinde olmayan kroşeler, slow fashion’a yanıtı olarak görülen kroşe örgüler, el yapımı olmasıyla oldukça cool bir hava katıyor diyebiliriz. Aksesuarların çok fazla öne çıktığı kombinlerde kemerler geniş ve ince olarak birçok modeli tamamlamak için geliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.