Moda Model

İğne Oyası Modelleri ve Yazma Kenarı Örnekleri

01.10.2016
4.115
İğne Oyası Modelleri ve Yazma Kenarı Örnekleri

İğne Oyası Modelleri ve Yazma Kenarı Örnekleri

İğne oyası işlemek ustaca yapılan bu iğne oyası sanatını yaşatmak, yeni örnekler üretmek ve paylaşmak için hazırlamış olduğumuz çeşitli yazma ve yazma kenarı örnekleri sizlerle bu makalemizde paylaştık, iğne oyası ve yazma modelleri hakkında görüş ve önerilerinizi bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. Bir birinden güzel oya ve yazma örneği kaçırmak istemiyorsanız sayfamızı sık sık ziyaret ederek de takip edebilirsiniz.

İğne oyası hobi severler tarafınca yapılan keyifli bir el sanatıdır ev ortamından para kazanmak isteyenler tarafınca tercih edilen sanatlardandır. Oya yapımını öğrenmek isteyenler İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen İSMEK kurslarına katılabilirlerken öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Yazmalar ve iğne oyaları hakkında çeşitli görseller ile makaleler hazırlıyoruz sizlere daha önceden hazırlamış olduğumuz  iğne oyası yazma kenarı örneklerini konulu makalemizi yayınlıyoruz.

Yeni süregelen ya da bu işi çok iyi bilenlerin bile ihtiyaç işitebileceği örnekler paylaşıyoruz bir insan devamlı model çıkartamaz çeşitli örnekleri inceleyerek eklemeler yaparak daha farklı bir model oluşturur.

İğne oyası ile yazma kenarı örnekleri ile yapılabilecek yaratıcı fikirler bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Tülbent yazma, yazma, iğne oyası, iğne oyaları, oya modelleri, oya örnekleri, iğne oyası modelleri, iğne oyası örnekleri

İğne Oyası Modelleri ve Yazma Kenarları ve Örnekleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.