Moda Model

Hermes Kelly Çanta Modelleri

28.10.2018
1.710
Hermes Kelly Çanta Modelleri

Çantalar kullanışlı olduğu kadar eşya yükünü azaltan belli başlı aksesuarlardan biridir. Özellikle de sırt çantaları bu anlamda en rahat çanta modellerinden biridir. Monako Prensesi Grace Kelly ile aynı ismi taşıyan Hermes Kelly, 1932 yılında bir seyahat çantası olarak yapılmış olup sonrasında farklı modellere de imza atarak uzun zamandır günlük olarak kullanımda olan bir çanta markasıdır. Çantanın, aynı markanın başka bir modeli olan Birkin kadar olmasa da bir tür statü sembolü olduğunu söylemek mümkün. Çanta işçiliği çok ince ve narin bir şekilde gerçekleşiyor. Bu nedenle de çok özenli modeller ortaya çıkıyor. Doğal olarak hanımların da dikkatlerini çekmeyi başarıyor.

Hem şık hem spor modeller göze çarpan renk ve desenleri ile birbirinden güzel modelleri içinde barındırarak kadınları cezbetmeye devam edecek. Hermes Kelly, çanta modelleri için çok iyi bir çalışma hazırlıyor. Bunun için farklı ülkelerden gelen farklı derilerden hazırladığı çanta modelleri inanılmaz kaliteli bir durum sunuyor. Dayanıklı ve gerçekten sağlam olan bu modeller hanımlara güven veriyor ve eskimeden ilk alındığı gün gibi uzun yıllar kullanım imkanı sağlıyor. Bu durum hanımlar için cezbedici oluyor tabi doğal olarak.

Çanta Modası 2019

Markanın piyasadaki yeri ve değeri de göz önüne alındığında çanta modellerinin kalitesinde şüphe duyulmayacağı garantilenir. Rahatlığına düşkün olan kadınlar için yandan takmalı, kendine güvenen ve iddialı olmayı seven kadınlar için elde tutmalı çantalar 2019’a damgasını vuracak ve hayata farklı anlamlar katacak. Küçük elde taşınabilen deri çantalar bu yazın gözde modellerinden olurken onları süsleyecek olan farklı ve anlı renkler de farklı bir hava katacak. Tüm modelleri bu markada bulmak mümkün.

Eğer hala gardırobunuzda bu markanın bir ürünü yoksa geç kalmış sayılmazsınız. Bu senenin hitlerinden olan midi boy ve rengarenk çantalar mağazalarda yerini almaya başladı. Hemen eksikliğinizi gidermek ve iyi kalitede şık bir çantaya sahip olmak için Hermes Kellynin çanta modellerine göz atmanızı öneririz. Bu markaya ve kalite güvencesine alışırsanız kopamayacaksınız, emin olun. Bizden söylemesi!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.