Moda Model

Henna Tattoo Dövme Modelleri

09.11.2015
7.827
Henna Tattoo Dövme Modelleri

Henna Tattoo Dövme Modelleri

Henna tattoo İngilizce bir kelimedir ve dilimize çevrilişi kına dövme olarak geçmektedir. Kalıcı dövme yaptırmak istemeyenler veya önce vücudunda nasıl durduğunu görmek isteyenler için alternatif dövme modelleri içinde yer almaktadır. Henna tattoo hazırlanışı lavsonia inermiş küçük ağaç bitkisinin yapraklarının kurutulmasıyla elde edilen toz (kına) ile yapılmaktadır. Tribal dövme modelleri yazı çeşitleri ve resimleri oldukça sık kullanılan desenler mevcuttur.

Hint dövmesi kullanılan kına bazı ciltlerde alerjiye sebep olmaktadır. Henna tattoo dövme modelleri yaptırmadan önce kınaya karşı alerjiniz varmı yokmu klinik olarak test yaptırmanızda fayda var.

Görsel güzellik uğruna cilt sorunları ile karşılaşmak uzun süren tedavi sürecine sürükleyebilir.

Dövme modelleri seçimini yaparak uygulamasını kına dövme yaptırarak sonuca varabilirsiniz.

Cildinizde alerji belirtileri yoksa Henna tattoo dövme modelleri gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Bizde sizler için araştırdık ve kına dövmeleri ile ilgili kına dövmesi desenleri bir araya getirdik.

Kına gecesi için uygulayabileceğiniz dövmeleri istediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Geçici kına dövmeleri günah mı sorusuna bilirkişi Nihat Hatipoğlu’nun söylemine göre kalıcı dövme gibi olmayıp yaptıran kişi geçici dövmenin ciltten yok oluncaya kadar olduğu süre kadar sorumludur. Yaptırmamak kişiye kalmış bir şeydir.

Henna Tattoo Dövme Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.