Moda Model

Haşema Mayo Modelleri

15.05.2018
856
Haşema Mayo Modelleri

Haşema Mayo Modelleri

Tesettür mayo modelleri artık günümüzde çok fazla model ve detaya sahiptir. Bu nedenle kapalı bayanlar için tercih etmeleri zor oluyor bile denebilir. Bu tesettür modellerle hem rahat edip hem de yaz tatilinin ve denizin tadını çıkarmak çok kolay ve rahat olacak. Haşema Mayo Modelleri nde tek rengin hakimiyeti olacağı gibi aynı zamanda farklı desen ve renlerde de modeller olacak. Tek renk hakimiyeti ile daha sportif modelleri de beraberinde getiriyor. Bu nedenle hem sportif hem de şık modeller haşema modasında da kadınları yalnız bırakmayacak.

Haşema Mayo Modelleri nin içinde yarı tesettür mayolar da bulunur. Bu tarz mayoların alt kısmı diz hizasına kadar olur. Bu nedenle de yarım tayt, şort; üst için ise kısa kollu tunik tarzı veya kolsuz tunikten oluşarak tamamlanır. Bu şekilde de kullanım alanları vardır. Bone ile tamamlanan bu yarım haşema setleri de güneşlenirken hanımlar için kolaylık ve rahatlık sağlar. Spor tarzdaki tesettür mayolar dışında bir de jileli olarak tabir edilen modeller de vardır. Bu modeller ise daha çok plaj şıklığını yakalamak isteyen hanımlar için çok avantajlıdır.

Sadece tesettürlüler tarafından değil güneşe karşı sağlık sorunları bulunanlar ve denize daha uygun kıyafetlerle giymeyi tercih eden kesimde tesettür mayolarından satın almaktadır. Aslında bir marka adı olan fakat halk arasında yerleşerek tesettür mayonun ismini alan haşemalar sağlıksız güneş yanıklarını da engeller. Bu anlamda sağlık açısından sıkıntı yaşayan hanımlar için de denize girme ve güneşlenme fırsatı yaratırlar. Özel su geçirmeyen ve tutmayan bir kumaştan yapılan jileli modeller tayt ya da bol pantolon üzerine fermuarlı ve uzun kollu bir üst kısımdan oluşuyor. Kumaşın türü ise rahatlığı sağlayan en büyük detaylardan biridir.Tesettür mayo konusunda en önemli konulardan biri kumaşın türüdür. Kumaş türü bu tarz giyimlerde rahatlık açısından da oldukça büyük bir önem taşır. Su tutmayan ve geçirmeyen kumaş olması çok önemlidir. Kumaşın ağırlaşmaması ve üzerinizde rahat durması bir başka önemli detaydır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.