Günlük Pantolon ve Gömlek Kombini 2019

Günlük Pantolon ve Gömlek kombinleri farklı renklerde modellerle bu sezonda dikkatleri çekiyor. Pantolon ve gömlek kombinlerini yaratmak aslında çok kolay. Bu kombinler her zaman kullanılan ve bizlerin de çok sık rastladığı tamamlamalar arasında yer alır. 2019’un enerjik ve dinamik bir yapısı var. Bunu daha önceki içeriklerimizde de görebilirsiniz. O nedenle gömleklerde de renkli geçişlerin yer aldığı ya da renkli çiçek detayların bulunduğu modeller çok kullanılıyor.

Günlük Pantolon ve Gömlek kombinlerinde olmazsa olmazlar arasında yer alan ve klasiklerden olan modeller arasında tabi ki beyaz gömlek modelleri en başta geliyor. Klasik modellerin sevildiği ve yeni modelleri denemekte biraz zorlanan bir toplum olduğumuz için klasikler her zaman için ön planda olan modeller arasında yer alıyor. Farklı birçok kombini tamamlayan beyaz gömlekler bütün gardıropların olmazsa olmaz parçasıdır.

Ayrıca yaz kış farketmeden her mevsim rahatlıkla giyilen gömlek kombinleri pantolonların içine sokularak ya da salaş bir tarz yaratmak için pantolonlar üzerinde kullanılabilir. Dar paça pnatolonlar ile ya da jeanlerle salaş bir tarz yaratmak için asimetrik kesimli gömlek modelleri kullanılabilir. Aynı zamanda yine salaş bir tarz ve sokak modasına uyum sağlamak amacı ile bol ve uzun kesimli renkli gömlekler mom jeanlerle kombinlenerek tercih edilebilir.

Gömlek – Pantolon İkilisi 2019

Yaz kombinlerinde de gömleklere yer verilebiliyor. Bazı zamanlarda beyaz gömlekler özellikle, cıvıl cıvıl şortlarla kombinlenerek yazın enerjisini yansıtıyor. Renkli gömlekler arasında canlı renklerden ziyade daha pudra ya da nüde tonlar kullanıldığı için yaz aylarında bunları patlatacak türden kombinler yapılabilir.

Uzun gömlekler bazen yaz aylarında pareo yerine de kullanılıyor. Böyle kullanımlarda ilk tercih beyaz renkten yana olsa da farklı desenli modelleri az da olsa görmek mümkün olabilir.

İspanyol paça pantolonlarda gömlekler kesinlikle pantolon içine sokularak tercih edilmelidir. Eğer düz renk bir gömlek tercih edildiyse uzun kolyelerle tamamlayıp ya da göğüs dekoltesi verilerek tercih edilebilir. Bu şekilde şık ve hoş bir görüntü yakalanmış olacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ