Moda Model

Gümüş Kolye Modelleri

23.08.2018
939
Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş kolyeler uzun yıllar boyunca en çok kullanılan takılardan bir tanesi olmuştur. Altın sevmeyen kadınlar için oldukça güzel bir alternatif olan gümüşün pek çok farklı modeli bulunuyor. Eğer bir kadına ilk defa hediye alacaksanız gümüş kolye tercih edebilirsiniz. Zarif ve estetik görünen gümüş kolyeler bayanların çok hoşuna gitmektedir. Bayan gümüş kolye modelleri arasından en güzel modelleri sizin için derledik. Gümüş kolye arayışınızı bu kolye modelleri ile biraz daha daraltarak seçebilirsiniz.

Sade tasarımı ve zarif görünümü ile gümüş kolyeler çok güzel bir hediye alternatifi olmakta. Gümüş kolyelerden en çok tercih edileni içerisinde inci bulunan gümüş kolyeler. Parlak ve zarif görünen bu kolye modelleri oldukça da ucuz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kolye arıyorsanız kesinlikle bu kolye modellerini tercih etmelisiniz. İnci bulunan gümüş kolyeler şık hediye olabilirler. İster büyük ister küçük boyutlardaki kolyelerden birini tercih edebilirsiniz. Oldukça zarif bir kolye modeli olan istiridye kolye kadınlar için oldukça uygun bir hediye olacaktır.

Kar Tanesi Gümüş Kolye

En Tarz Gümüş Kolye Modelleri

Sokak modasına uygun gümüş kolye modelleri arıyorsanız, size iç içe geçmiş gümüş kolyeleri önerebiliriz. Özellikle salaş kıyafetler ile çok yakışan bu kolye modeli vazgeçilmeziniz olacak. İç içe geçmiş 3 zincir içerisinde farklı kolye modelleri tarz görünmenizi sağlayacak. Eğer daha sade bir tarzda kolye arıyorsanız tek uçlu kolyeleri tercih etmelisiniz. Ucunda taş, nazar boncuğu ya da melek bulunan gümüş kolyeler kadınlar arasında oldukça popüler. Eğer daha büyük uçlu kolye modeli arıyorsanız anahtar şeklindeki kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Gümüş kolyenize isim ya da tarih yazdırarak daha anlamlı kılabilirsiniz. Sevdiğiniz birisinin ismini ya da kendi isminizi yazdırabilirsiniz. Bu kolye modelleri her yaştan kadına hitap ediyor. Eğer daha tarz bir kolye arıyorsanız çiçek ve yaprak işlemeleri bulunan kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı renklerde bulunabilen bu kolye modelleri renkli taşlarla birlikte işlendiğinde ortaya çok tarz sonuçlar çıkartıyor. Eğer renksiz gümüş bir kolye arıyorsanız kar tanesi bulunan kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Hediyelik Gümüş Kolye Modelleri

Altın Görünümlü Gümüş Kolye Modelleri

Eğer altın kolye almaya bütçeniz yetmiyorsa altın rengi gümüş kolyeleri tercih edebilirsiniz. Kimse gümüş bir kolye taktığınızı anlayamayacak. Altın rengi özellikle şık davetler için tercih edildiğinden biraz daha ağır duran takılardır. Bu nedenle daha şık modelleri tercih etmelisiniz. Altın gümüş kolye modelleri tarzınızı tamamlayacak ve daha şık görünmenizi sağlayacak. Nazar boncuğu gibi daha oryantal işlemelerin bulunduğu kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer isterseniz çok beğendiğiniz bir gümüş kolyeyi altın kolye haline dönüştürebilirsiniz.

Farklı renklerdeki gümüş kolye modellerine alternatif olan bir diğer renk ise rose yani altın pembe rengidir. Oldukça şık görünen bu kolye modeli altın kolye modellerine göre çok daha rahat kombinlenebilir. Günlük kombinlerinizde bu kolye modelini tercih edebilirsiniz. İç içe geçmiş kolye modellerini bu renkte tercih ederek daha tarz görünebilirsiniz. Salaş spor bir tarza sahipseniz bu kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Pembe altın kolye pek çok farklı tarzı ile her tarza hitap ediyor diyebiliriz.

Renkli Gümüş Kolye Modelleri

Kolye Aksesuar Kombinleri

Gümüş kolyenizi pek çok aksesuar ile tamamlayabilirsiniz. Eğer şık bir davete gidiyorsanız kolyenizi bileklik ya da küpe ile tamamlayabilirsiniz. Eğer saçlarınızı açık bırakacaksanız ve küpe takmayı düşünmüyorsanız gümüş kolyenizi ince gümüş bileklik modeli ile tamamlayabilirsiniz. Gümüş kolye modelleri genellikle gümüş takılar ile kombinlenmektedir. Bileklik ve kolyeniz aynı tarza sahip olursa daha tamamlanmış bir görüntüye sahip olursunuz. Böylelikle daha şık ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer kolyeniz ile küpe kullanacaksanız takımlara bakmalısınız. Kullanacağınız aksesuar mutlaka kolye ile uyumlu olmalıdır.

Bazı durumlarda sadece kolye kullanmanız görünümünüzü tamamlayacaktır. Eğer sadece kolye kullanmanız gerekiyorsa, en çok tercih edilen modellerinden bir diğeri de su damlası şeklinde olan gümüş kolye modelleri. Zarif yapısı ile başka bir aksesuar gerektirmeyen bu kolye ile oldukça şık ve zarif görünebilirsiniz. Bu kolyenin farklı renkleri farklı elbise modelleri ile oldukça uyumlu olmaktadır. Eğer kırmızı bir elbise tercih ettiyseniz gümüş kolye yerine altın görünümlü kolye tercih edebilirsiniz. Bu şekilde basit hilelerle çok zarif görünmeyi sağlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.