Moda Model

Göğüs Dövme Modelleri

21.08.2018
2.650
Göğüs Dövme Modelleri

Bir ömür boyu hatırasını taşımak istediğimiz şeylerin dövmesini yaptırmak bizi daha güçlü kılar. İlk defa dövme yaptıranlar genellikle bileğine ya da koluna yaptırmayı tercih ederler. Eğer bir kere dövme yaptırmaya başlarsanız devamını getirmek isteyebilirsiniz. Çoğunlukla kadınların devam dövmeleri için en çok tercih ettiği bölgelerden birisi de göğüs bölgesidir. Göğüs dövme modelleri aslında her iki cinse de hitap ediyor. Göğüs dövmesi yaptırmayı düşünüyorsanız oldukça cesur olmalısınız. Dövme yapılırken vücudun en çok acıyan kısımlarından biri olan bu bölüm çok fazla koruma gerektiriyor.

Her nerenize dövme yaptırırsanız yaptırın dövmenizi çok özenli bir şekilde seçmeniz gerekiyor. Dövme yaptırmadan önce dövmenizin deseninden emin olmalısınız. Bir başkasından görüp beğendiğiniz bir dövme sizde hayal ettiğiniz kadar iyi durmayabilir. Bu nedenle dövme modelinizi oluştururken size özel olmasına özen göstermelisiniz. Son dönemlerde geometrik desenli dövmelerinin popüler olmasıyla birlikte herkes göğüslerine bu dövme modellerinden yaptırmaya başladı. Siz de dövmeye kendi yorumunuzu katarak bu dövmelerden tercih edebilirsiniz.

Kadin Gogus Dovme Modelleri

En İyi Dövme Modelleri

Dövmenizin farklı ve havalı görünmesini istiyorsanız çeşitli figürleri bir arada kullanabilirsiniz. Geometrik şekiller ve çiçek desenlerini birleştirerek çok farklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Erkekler genellikle küp, elmas, küre gibi üç boyutlu çizimlerin dövmelerini tercih ediyorlar. Hayati organlarınızı taşıdığınız göğüs kafesinize yaşamı simgeleyen dövmelerden yaptırabilirsiniz. Eğer göğüs dövme modelleri fikrinizden vazgeçtiyseniz sırt dövmelerine bakabilirsiniz. Güzel işlendiğinde kadınları oldukça çekici gösteren sırt dövmeleri kadınlar çok tercih ediliyor. Sırt dövmelerinde daha çok çiçek ağaç gibi desenler tercih edilse de daha küçük dövme modellerine bakabilirsiniz.

En iyi göğüs dövmeleri için galerimize bakabilirsiniz. Erkekler genellikle omuzdan göğüse uzanan büyük dövme modellerini tercih ediyor. Eğer kaslı bir vücuda sahipseniz bu dövme modelini deneyebilirsiniz. Kadınlar genellikle omuzlarına sevdiklerinin ya da evcil hayvanlarının dövmelerini yaptırmayı tercih ediyorlar. Omzunuza ya da kolunuza çok sevdiğiniz bir filmi dövme yaptırabilirsiniz. Eğer büyük dövmelerden hoşlanmıyorsanız küçük ama etkili minimalist dövme modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle kadınların tercih ettiği bu dövme modeli oldukça şirin görünüyor.

Erkek Gogus Dovme Modelleri

Farklı Göğüs Dövme Modelleri

Göğsünüze melek ya da şeytan gibi figürleri işleyebilirsiniz. Çok tercih edilen bu dövme modeli size oldukça farklı bir görünüm katacaktır. Göğsünüze kendi evcil hayvanınızın büyük bir dövmesini yaptırabilirsiniz. Erkekler genellikle göğüslerine büyük kanatlı dövmeler yaptırıyorlar. Göğüsten başlayıp iki omuza da uzanan bu model sizi oldukça dikkat çekici gösterecektir. Erkeklerin çok tercih ettiği bir diğer göğüs dövme modelleri ise yazı yazan dövme modelleri. Sevdiğiniz bir kitaptaki ya da filmdeki sözü dövme yaptırabilirsiniz. Dövmenizi farklı fontlarda ya da büyüklüklerde tercih edebilirsiniz. Göğüs dövmesi yaptırırken daha minimalist bir görünümü de tercih edebilirsiniz. Bu dövme modelleri de sizi oldukça zarif gösterecektir.

Kadınlar genellikle göğüs dövmelerini göğüslerinin altına yaptırmayı tercih ediyorlar. Farklı geometrik desenlerin bir araya gelmesiyle oluşturulan bu dövme modelleri oldukça farklı görünüyor. Özellikle yuvarlak desenli dövmeler kadınlar arasında oldukça popüler. Göğüs, taç şeklinde dövmeler yaptırmak için oldukça geniş bir alan sağladığından bu dövme modelini tercih edebilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz tacı tasarlayıp dövmecinize yaptırabilirsiniz.

Kadin Kus Gogus Dovme Modelleri

Anlamlı Göğüs Dövme Modelleri

Dövmeler güzel göründüğü kadar yapılan kişi için de anlamlı olmalıdır. Herkes için ortak bir şeyler anlatan simgeleri dövme olarak kullanabilirsiniz. Ancak dövmeniz size özel olmalıdır. Sizi en iyi şekilde yansıtacak dövme modelini tasarlamayı deneyebilirsiniz. Göğüs dövme modelleri özellikle evcil hayvan, aile üyeleri dövmeleri yaptırmak için çok uygundur. Sürekli hatırlamak isteyeceğiniz özel bir şeylerin dövmesini yaptırabilirsiniz. Göğüs dövmesi yaptırmadan önce tasarımınıza tam anlamıyla karar vermelisiniz.

Göğüs dövme yapılırken en çok acıtan bölge olduğu için bu bölgeden dövme çıkarmak da oldukça zordur. Bu nedenle ilerde pişman olmayacağınız bir dövme yaptırmalısınız. Eğer buna cesaret edemiyor ama yine de dövme yaptırmak istiyorsanız geçici dövme yaptırabilirsiniz. Geçici dövmeler 15 gün ila 1 ay arasında dayanıklı olan dövmelerdir. Hiç can yakmayan bu dövmeler sizin için güzel bir alternatif olacak. Göğüs dövme modellerine geri dönecek olursak göğüslerinizde daha oryantal dövme modellerini tercih edebilirsiniz. Daha çekici olan bu dövmeler daha seksi görünmenize yardımcı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.