Moda Model

Gizli Topuklu Spor Ayakkabılar

12.05.2018
977
Gizli Topuklu Spor Ayakkabılar

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte spor ayakkabılar tekrar modaya hakim olmaya başladı. Spor ayakkabı giymek isteyen kısa boylu hanımlar için gizli topuklu spor ayakkabılar oldukça moda. Gizli topuklu ayakkabılar sayesinde topuklu ayakkabı giydiğiniz belli olmadan spor ayakkabı giyilebiliyor. Spor kıyafetler topuklu ayakkabı ile kombinlenmiyor. Bu aşamada kısa boylu hanımların çağrısına gizli topuklu spor ayakkabılar yetişiyor. Gizli topuğa sahip olması nedeniyle topuklu ayakkabı giydiğiniz anlaşılmayacak. Özellikle kot pantolonlarla oldukça hoş duran bu ayakkabılar ile spor kombinlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Gizli topuklu ayakkabı sadece kadınlar için uygun modeller yok. Aynı zamanda erkekler için olan modelleri de bulunuyor.

Oldukça şık ve sportif durmasından dolayı bir çok bey tarafından da bu ayakkabı tercih edilmekte. Kısa boylu ünlülerin de bu ayakkabıları tercih ettiğini görüyoruz. Geçtiğimiz yıl oldukça moda olan bu ayakkabıların bu sene bir çok değişik modeli üretildi. Deriden, Bambi, Adidas ve Nike mağazalarından bu ayakkabılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hanımlar bu ayakkabı modelini genellikle dar paça skinny pantolonlar ile kombinlemeyi seviyorlar. Uygun fiyatlı ayakkabılar için Flo, Deichmann gibi mağazalardan bulabilirsiniz. Oldukça ergonomik olan bu ayakkabı modelini tüm gün kolaylıkla giyebilirsiniz. Gizli topuklu erkek spor ayakkabıları erkekler tarafından oldukça rağbet görüyor. Erkek ayakkabı modellerinde klasik kundura modellerinde de gizli topuk kullanılabiliyor.

Gizli Topuklu Spor Ayakkabılar

Gizli topuklu bu ayakkabı modellerinin aynı zamanda ergonomik modelleri de bulunmaktadır. Ergonomik olan ayakkabı modelleri rahatlık açısından oldukça iyidir. Aynı zamanda ayak sağlığı için oldukça uygundur. Gizli topuklu spor ayakkabılar spor elbiseler ile oldukça iyi bir şekilde kombinlenmektedir. Özellikle etek boyu kısa olan elbiseler ile bu spor ayakkabı modeli oldukça iyi gitmektedir. Spor ayakkabılar dışarıdan biraz rahatsız görünseler de gün boyu giyilebilirler. Herhangi bir rahatsızlık duymazsınız. Bazı spor ayakkabıların içerisinde hava bulunmaktadır. Böylelikle yere bastığınızda ayaklarınız daha rahat edecek. Günlük olarak tercih edilen bu ayakkabıları spor şık kombinlerle de kullanabilirsiniz. Ayakkabının oldukça şık modelleri de mevcut. Spor ayakkabıları her türlü kıyafetinizde kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.