Moda Model

Gizli Düğmeli Tunik Modelleri

28.06.2018
785
Gizli Düğmeli Tunik Modelleri

Tesettürlü hanımların en çok kullandığı modeller arasında tunikler vardır. Tuniklerin giyim ve kullanım rahatlığı nedeni ile alıcısı çok fazladır. Kombinlenmesinin kolay olması nedeniyle de birçok bayan tarafndan tercih edilmektedir. Aynı şekilde kapalı olmayan hanımlar tarafından da tunikler sıklıkla tercih edilir. Tesettürlü hanımlar için hoş bir görüntü sağlayan Gizli Düğmeli Tunik Modelleri farklı desen ve renklerde birçok modeli içinde barındıran bir kıyafet türüdür. Bu açıdan çok kolay kombinlenme olanağı sağlar.

Gizli Düğmeli Tunik Modelleri kadınların daha hoş ve şık görünmesini sağlayan ve rahat modellerden olduğu için sıkça tercih edilir. Gizli düğmeli modeller kapalı olmayan bayanların da tercih ettikleri modellerdendir. Bu nedenle kullanımı rahat ve oldukça da yaygındır. Gizli düğmeli modeller yazlık tuniklerde de kullanılmaktadır.

Gizli Düğmeli Tunik Modelleri

Gizli Düğmeli Tunik Modası

Renk seçimlerinde koyu ve açık zıtlaşması dışında gün ışığı renkleri ve gün ışığı tonlarında kombinler yapıldığında doğru görüntüyü ve istenen şıklığı yakalamak çok daha kolay olacaktır. Tesettürlü hanımlar için renkli eşarplar ve düz renk olup canlı renklere sahip eşarplarla tunikleri kombinlemek çok kolay olacak ve şık bir görünüm sağlayacaktır. Örneğin turuncu ve fuşyayı, turuncu ve moru bir arada kullanmak yaz kombinleri için harika bir seçenek olacaktır. Bu renklerde yazlık tunik modelleri tercih edilebilir, ya da daha soft tunikler üzerine eşarp, pantolon ve ayakkabı ile bu renkleri yakalayarak modern bir hava yaratılabilir. Yine bu baharda günlük olarak pembe, pudra ve bebek mavisi renkleri ile beyaz uyumunu tercih edebilir.

Yapısında pamuk, keten oranı yüksek olan gizli düğmeli tunik modellerinin tercih edilmesi terleme ve içinde rahat hareket etme açısından önemlidir. Bu nedenle yaz için özellikle kumaş seçimi çok önemli bir yer tutar. Bunun yanında esneme payı olan likralı ürünler hareket imkanını artıracak ve çalışma ortamı açısından daha uygun olacaktır. Bu tarz kumaşlara sahip gizli düğmeli tunikler ofis ve iş ortamı dışında günlük sokak yaşamında da kolaylıkla ve rahatlıkla kullanılabilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.