Moda Model

Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri  koleksiyonu gelin adayları için eşsiz güzelliklerde geçecek tasarımlarla hazırlandı. En güzel seçimi yapabilmek için tasarımcılar tarafınca gelin adayları için göz kamaştırıcı tasarımlar yapmanın hiç şüphesiz gelin adayların düğünleri bir rüya gibi olmasını istiyorlar.

En güzel koleksiyonunda yer alan yeni sezon ve en yeni tasarımlar prenses gelinlik modelleridir. Kabarık tüllerle donatılmış ve üzerine özenilerek yapılan dantel işlemeler ile birleşince gelin duvağı yerine taç la süslendirmek hiç kuşkusuz gelin adaylarını prenses gibi hissettirecektir.  En güzel gelinlikleri ayırt edebilmek için arasında yer alan koleksiyonlardan ikisi tercih edilmelidir. Dantelli ve belden oturmalı gelinlikler ön planda iken diğer alternatifleri de incelemekte fayda var. Her ayrıntısıyla farklı hissetmek isteyenlere bazı önerilerimizden bir kaçı kulak arkası yapılmayacak türdendir. Ağır taşıyamayacağınız uzun kuyruklu ve çok kabarık olanlarda düğün başında durarak takı merasimini geçirmek çok kolay dır. Asıl sorun bundan sonra başlamakta düğün ortasına gelinince çifte telliler, oyun havaları çaldığında aşırı kabarık olmasından dolayı kurmalı bebek gibi bir sağ bir sola sallanıp durmanız sizin kendi düğününüzde eğlenebileceğiniz sanmıyor veya kuyruklu tül isteyenlere tavsiyemiz sabit olarak değilde çıkartılabilir şekilde yaptırmanız sizin için çok iyi olacaktır. Sabit kuyruğunuz olduğunu düşünün ve oyun mu oynayacaksınız yoksa tül mü asacaksınız; yerlerde sürünecek ve üzerine basılıp duracak. Kalitesiz işçilikten kaynaklı üzerinizden bir şeyler dökülüp durmaya başlarsa veya yırtılırsa meslek değiştirip terziliğe mi başlayacaksınız o misafirde iğne iplik bunda yapıştırıcı var mı? Siz en iyisi tercihlerinizi tekrar gözden geçirin ve en doğru şekilde karar vermeyi düşünün. Düğün heyecanı ile istikrarlı düşünemez ve karar veremeyebilirsiniz.

 

Gelinlik Modelleri

 

Gelinlik bakabileceğiniz semtlerden bazıları ise şunlardır. Gelinlik modelleri ve fiyatları bakımından ortalama 2000 – 500000 Türk lirasına kadar ve daha üst seviyelerde de bulunanları vardır. Bulunduğunuz semte göre ve yapılan işçiliğe göre fiyatları çok değişkendir. En yoğun bulabileceğiniz semtlerden bazıları şunlardır. Bakırköy, bursa altıparmak, fatih en çok ürün çeşidi bulabileceğiniz semtlerde yer almaktadır.

Moda takibi iyi olan üreticiler bazı tasarımcılar ve markaları tercih etmektedir. Gelinlik markalarından justin Alexander, Hakan akkaya, Elie saab, Oleg Cassini kopyalarını tercih etmekteler. Buda bütçesi kısıtlı olanlar için tercih sebebi olmakta kimseye kopya ürünlerin alıp kullanmasını önermiyoruz. Emek harcayarak ortaya çıkan ürünün aynısını başka birinin yapması emek hırsızlığından başka bir şey olamaz. Duyarlı bir halk olarak kul hakkı yememeye gayret etme en doğrusudur.

Genç kızların genelinde dekolteli giyinme eğilimi vardır. Sizin bulunduğunuz çevre bunu kaldırabiliyorsa omuz ve göğüs dekoltgeli bel ve sırt transparan incik boncuk işlemeli, pullu hatta tül dantel işlemeler üzerine çiçek desenli tercihiniz olacaksa davetin gerçekleşeceği mekan da kıyafette uyum içinde olmasına özen göstermenizde fayda var lakin misafirlerinizin dedikodu una maruz kalabilirsiniz. Sezonun en rağbet görenleri arasında hiç kuşkusuz fransız dantelli olanlarıdır. Alacaklar için önceden zamanlarını fazlasıyla ayırmalarını katalogları, dergileri, internet sitelerini hatta hiç olmaz dediğiniz mağazalara bile bakıp kendi içlerinde kendi zevkinize uygun olanları belirleyip içlerinden size en uygun olanları da kendi içinde eleyip son kararınız da ise çevrenizdeki en yakınınızdan ve arkadaşınızdan yaptığınız seçim ile düşüncelerini alabilir ve kararsız kaldığınız bir nokta var ise veya değiştirilmesi gereken bir noktası var ise ona göre yol izleyip sonuca varabilirsiniz. justin Alexander, Hakan akkaya, Elie saab, Oleg Cassini

Eğer göğüs, omuz veya sırt dekoltesine sıcak bakmayanlar için sırtı ve omuzu dantelli veya bolero olanlardan göğüs dekoltesi yerine v yaka dantel ve boncuk işlemeli tercihlerinde bulunabilirsiniz. Klasik kesimden dışarı çıkarak farklı bir deneyim yenilikçi bir tasarım tercih edecekler içinse omuzları kabarık veya dökümlü tarzını alternatif olarak seçebilir üzerinde taşlı olanları kaldırtabilir veya ekstra taşlı eklemeler straplez  yaptırabilirsiniz.

Basen bölgesi fazla olan adayların belden kabarık tüllü tercih ederek gizleyebilir cesaretiniz var ise kendinize olan güveniniz güçlü ise balık şeklinde kadınsı hatlarınız sergileyebileceğiniz gibi tercih edebilirsiniz.

Fiziğinze güveniyorsanız şayet o zaman size önerimiz dar kesim yapılmış üstünde fransız danteli ve abartısız taşlarla süslenmiş saten veya dantel kombineli tüllerden yapılmış olanları tercih etmenizdir. Sizin için çok özel bir gün olmasından dolayı fotoğraf çekimlerine kadar özen gösterebilir ve seneler sonra fotoğraf albümünüze baktığınızda ne kadar değiştiğinizi göreceksiniz. Sanki Prenses gibi bir gün geçirdiğiniz aklınıza geleceğine eminiz.

justin Alexander, Hakan akkaya, Elie saab, Oleg Cassini nin trendlerinden olan kabarık ve satenleri malzemesine göre kaliteli ürün seçimi ile üretim yaparlar bu yüzden firmanın biçtiği değer yüksek olur. Bunu içinde ufak bir ekibin emeği değil kocaman bir ekip ile sizin beğene bileceğiniz ürünleri ortaya koymak için tüm hünerlerini sergilemekteler. işçi maliyetleri ve masrafları ortaya koyulunca ortaya çok farklı fiyatları çıkmaktadır. Fiyatları bakımından en uygun olanın işçiliği de kalitesi ona göre olmaktadır.

Düğünde takılacak takılar olacağından düğün sırasında altın takı takmanıza gerek yok ama boynunuz boş durmasını istemiyor iseniz beyaz inci takımlarından takarak çok daha güzel hava katmasına yardımcı olabilirsiniz. Takı merasimi bittikten sonra altın kesenizi koruma altına kesinlikle ihmal etmeyin haberlerde bu tür talihsiz olayları duyduğumuz çok kez biliyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Senay dedi ki:

    Merhaba düğün davetiyesi beğendim fakat iletişim adresiniz yok ve de ulasabilecegim bir cep numarasi yok. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.