Moda Model

Figürlü Abiye Modelleri

31.12.2018
593
Figürlü Abiye Modelleri

Figürlü Abiye elbiseler hanımlar tarafından son dönemlerde tercih edilmese dahi 2019 sezonunda dikkatleri üzerine toplayacak gibi görünüyor. Dantel ve payet modası aynı zamanda farklı figürlerle de karşımıza geliyor. Bu nedenle birçok hanım bu modayı takip ediyor. Farklı tasarımların yer aldığı modeller her zaman için dikkat çekici ve beğenilen stiller arasında yer alıyor. Bu nedenle sıklıkla farklı modellere yönelik çalışmalar birçok giyim mağazasında görebilirsiniz. Figürlü elbiseler her zaman için şıklık sağlayan modeller arasında yer alsa da düz elbiselerin kombinlenme kolaylığı onları daha çok tercih edilen modeller arasına yerleştiriyor.

Figürlü Abiye modelleri arasında parlaklıkla verilen modeller mevcut. Bu şekilde tamamı parlak olması yerine figür kısmında kullanılan parlaklık, sim ya da payet modelleri arasındadır. Düğünlerde ve davetlerin birçoğunda kullanılır ve sıkça bu tarz elbiselerle karşılaşmak mümkündür. Tamamı pullu abiye elbiselerde genellikle siyahın kullanıldığı dikkat çekebilir. Çünkü baştan aşağı pul olan elbiselerde siyah renk kullanıldığında göz yormaz. Danteller pullu abiye elbiselerle de kullanılıyor. Üst tarafta daha çok tercih edilen dantel detayı pulların üzerinde şık bir hakimiyet sağlarken etek kısmında kullanılan dantel detayları ise hoş bir hava yaratıyor.

Abiye Modası 2019

Farklı birçok modeli içinde barındıran uzun abiye modası, genellikle yüksek topuklarla kombinlenir. Bunun yanında dikkat çeken renkler de rahatlıkla bu tarz elbiselerde karşınıza çıkabilir. Kırmızı gibi, yeşilin soft tonları gibi renkler uzun elbiselerde karşımıza gelir. Sırt dekoltesi olan modellerden tercih edildiğinde saçların mutlaka toplu olması gerekir. Dekolteli abiye modelleri taşıması biraz zor olan elbiselerdir. Bu nedenle kulağa kullanım açısından rahat gelmiyor olsa da uygun modeli bulduktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Örneğin uzun boylu hanımlar için bacak dekoltesi oldukça iyi bir tercih olacaktır.

İddialı giyinmeyi seven hanımlar için oldukça cesur modeller de vardır. Dekolteler farklı bölgelerde bulunması nedeni ile seçilen elbiselerde vücudun iyi tanınması gerekir ve vücuda uygun dekolte seçmek gerekir. Elbiselerle diğer tüm kombin tam olarak sağlanmalı ve uyum içinde olmasına dikkat edilmelidir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.