Moda Model

Etek Modelleri 2021

30.09.2020
23
Etek Modelleri 2021

Etek modelleri 2021 ne olabilir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Birbirinden farklı etek modelleriyle sizleri kısa bir moda gezintisine çıkaracağız. Bu sayede gelecek kombinlerinizi seçerken daha modaya uygun doğru etek seçimleri yapabilirsiniz. Bu yalnızca bir etek düz bir şeyler alır giyerim diyorsanız hem haklısınız hem de haksızsınız. Haksız olmanızın nedeni bir işe ne kadar özen gösterirseniz sonucunu da öyle alacak olmanızdır. Eğer kıyafet tercihlerinize özen göstermezseniz o zaman özensiz bir görünüm elde edersiniz. Haklısınız çünkü düz etekler de aslında oldukça moda. Özellikle ofis gibi ciddi yerler için kombin yaparken bu tarz etekleri tercih etmenizi 2021 yılı için de öneririz. Ancak eteğin tam sizin vücut kalıplarınızda olması oldukça önemlidir.

Etek Modelleri 2021

Etek Modelleri 2021

Etek modelleri 2021 için en sık karşılaştığımız etek boyları tabii ki mini ve midi. Açık giyim tarzında olan kadınlar genellikle maxi boy etekleri tercih etmiyorlar. Önceki dönemlerde midi boy etekler de bu kadar popüler değildi. Ancak son dönemde midi boy eteklere oldukça rağbet oldu. Moda dünyasının sürekli değiştiğinin en büyük kanıtlarından biri bu olabilir. Midi boy etek ya da mini boy etek tercih etseniz de eğer hiç eteğiniz yoksa sade renk almanızı tavsiye ederiz. Bu dönem siyahla beraber ten renkleri de oldukça popüler renklerdir. Örneğin bej düz kesim bir mini eteğiniz olabilir. Hem beyaz tişört ve gömleklerle de oldukça rahat kombinleyebilirsiniz.

Desenli olan baskılarda en popüler tercih tabii ki çiçek desenleridir. Özellikle midi eteklerde çiçek baskılı bulmak çok daha kolaydır. Oldukça popüler olan bu modellere bakarken çiçekleri büyük almanızı tavsiye ederiz. Küçük çiçekli modeller biraz daha yaşlı havası verse de büyük çiçekli modeller sizleri oldukça genç gösterecektir. Ayrıca büyük çiçekli modellerde arka plan rengi de göründüğü için o rengi üst kıyafetinizde daha rahat kullanabilirsiniz. Bunun yalnızca midi etekler için geçerli olduğunu düşünmeyin. Mini eteklerle de aynı şeyleri yapabilirsiniz. Bu şekilde 2021 yılında da birbirinden hoş modeller sergileyerek oldukça güzel kombinler yapabilirsiniz. Bu kombinler sayesinde oldukça hoş görüneceksiniz.

Etek Modelleri 2021

Tesettür Giyim için 2021 Etek Modelleri

Tesettür giyim etekler hemen her zaman için aynı boyda etek üretirler. Ayak dirseğinde biten bu etek boylarının değişiklik gösterdiği esas alan tasarımlardır. Sadece maxi etek alanında oldukları için ne kadar değişebilir ki tasarımlar diye sorabilirsiniz. Hemen cevap verelim, oldukça fazla. Hem düz etek kesiminin yanında çan etek, pileli ve daha nicesi gibi etek modellerini oldukça etkili şekilde kullanıyorlar. Bu sayede basit olan modellerde bile oldukça etkili bir sonuca ulaşıyorlar. Tesettür giyiminde etek tasarımlarının en harika kısmı da işte tam olarak budur. Aynı boy etekle yapılacakların aslında bir sınırı bulunmamaktadır. Ancak kendinize en uygun tesettür eteği bulmak için kesinlikle üzerinizde denemenizi eğer terzilik işleri varsa kesinlikle yaptırmanız gerekmektedir.

Tesettür giyim için desen ve renklerin de bir sınırı yoktur. Normalde doğal renkler popüler olsa da 2021 tesettür giyim etek modellerine baktığımızda saks mavisi gibi renkleri de görüyoruz. Bu kadar dikkat çekici renkleri istemiyorsanız o zaman siyah ya da ten renklerine yönelebilirsiniz. Tesettür eteklerde genellikle tek renklerin kullanıldığını görsek de hayvan ya da çiçek desenleri gibi desenleri de sıklıkla görmekteyiz. Eğer eteğiniz az ise o zaman temel etek renklerinden etekleri almanız ardından bu şekilde desenli modellere yönelmeniz oldukça önemlidir. Kendinize en yakışan eteği bulacağınıza eminiz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.