Moda Model

Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri

21.09.2020
35
Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri

Esmere yakışan kıyafet renkleri nedir merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Bu yazımızda farklı görsellerle de kullanabileceğiniz renkleri desteklemeye çalıştık. Elbet burada size söyleyeceğimiz renklerin dışında kıyafetiniz varsa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Buradaki renkleri birer temel olarak gardırobunuzda bulundurabilir ve acil ihtiyacınız olduğunda kombinleri ona göre ayarlayabilirsiniz. Kombinlerinizi seçerken hızlı olduğunuz için hata yapma oranınız yüksek olur. Ancak bu şekilde kendi ten renginize göre ayarlamış olduğunuz yedek kombinleriniz olursa ya da en çok kendinize yakışan bu renkleri kullanıyorsanız o zaman daha da şık görünebilirsiniz. Bu renkleri yalnızca yedekte bulundurmak yerine sürekli de kullanabilirsiniz. Kıyafet renklerinizi ayakkabı renklerinizle uyumlu hale getirmeyi ise asla ihmal etmeyin.

Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri pembe

Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri

Esmere yakışan kıyafet renkleri yazımıza en bilinmeyen ve fark edilmemiş olan renkle başlamak ve sürpriz yapmak istiyoruz. Evet bu renk sarı! Özellikle yaz aylarında giyilen sarı renk beyaz tenli kişilerde çok parlak dururken buğdayları biraz daha solgun gösterecektir. Ancak esmerler için harika olacaktır. Bunun nedeni esmerlerde sarının o sıcak alt tonlarının daha çok ortaya çıkmasıdır. Bu sayede oldukça hoş bir görüntü elde edersiniz. Ayrıca esmerlerde parlak durması beyaz tenlilerde durduğu kadar göz almak yerine cildinizi daha çok parlatarak daha hoş görünmenize neden olacaktır. Yani ten renginiz ve kıyafet renginiz birbirini destekliyor diyebiliriz.

Esmere yakışan kıyafet renklerinde iki numara da elbet açık bir renk. Hepinizin bildiği gibi beyaz renginin yakışmayanı yok. Pek çok farklı modellerde beyaz renk kıyafeti rahatlıkla bulabileceğin için istediğin şekilde kombinleyebilirsin. Ayrıca pembe de esmere yakışan ayrı bir renk. Özellikle pembe ve beyazı beraber kullanabileceğin kombinler yapabilirsin. Bunun nedeni beyazın dikkatleri oldukça fazla çekmesi. Pembe giyerek beyazın bu özelliğini baskılayabilirsin. Örneğin pembe bir tişört altına beyaz skinny jean oldukça iyi olacaktır. Bu gibi kombinlerin yanı sıra elbise olarak da tabii ki tercih edebilirsin. Örneğin beyaz bir elbise modeline göre hem ofis şıklığı hem de günlük hayatta kullanım rahatlığı verecektir. Aynı şekilde pembe elbise de sizi oldukça sıcak ve arkadaş canlısı olarak gösterecektir.

Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri

Esmere Yakışan Diğer Kıyafet Renkleri Nelerdir?

Esmere yakışan diğer kıyafet renklerine baktığımızda tabii ki ilk sırada siyah geliyor. Siyah da beyaz gibi her cilt rengine oldukça uyum sağlamaktadır. Vücudunuza güzel bir şekilde oturan siyah bir elbise tüm günün kombinini yapmanıza yetecektir. O gün ister sadece ofiste çalışın ister arkadaşlarınızla bir şeyler yapın fark etmez. Modele göre gittiğiniz her mekana uyum sağlayacaktır. Ayrıca siyah renkle az önce saydığımız renkleri de kombinleyebilirsiniz. Örneğin siyah ve beyaz oldukça klasik ancak hiç eskimeyen bir renk kombinidir.

Esmere yakışan en bilinen renk tabii ki kırmızıdır. Kırmızı renginde dolabınızda kesinlikle parçalarınız olmalıdır. Kırmızı esmer ten rengini hem açar hem de sıcak gösterir. Böylece oldukça güzel bir görünüm elde edeceksiniz. Kırmızı renginin çok açık olduğunu düşünüyorsanız o zaman siyah kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Örneğin siyah bir pantolon üzerine kırmızı bir tişört oldukça modern görünmenizi sağlayabilir. Bu renkler haricinde değinmek istediğimiz son renk ise laciverttir. Lacivert rengi özellikle beyaz tenli kadınların daha solgun görünmesine neden olurlar. Ancak bu sizin için geçerli değildir. Sizi daha canlı gösterirler. Burada önemli olan şeyin kıyafetin tam sizin vücudunuza oturmasıdır. Üzerinize tam oturmayan ya da küçük de olsa dikiş işi olduğunu düşündüğünüz her kıyafete düzeltme yapmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.