Moda Model

En Yeni Uzun Etek Modelleri

23.06.2020
814
En Yeni Uzun Etek Modelleri

Modayı takip etmeyi, trendlerde neler var diye göz atmayı birçok insan sever. Her sene farklı markalar bünyesinde bulundurduğu ürünleri günceller ve yeniler. Bazen geçen senenin modası olan bir ürün bir bakmışsınız bu yıl da karşınıza çıkmış. Böyle durumlarla çok sık karşılaşabilirsiniz. Genellikle sevilen parçalar bir sonraki senelerde de çok fazla kullanılıyor. Mesela nedir bunlar diye soracak olursanız eğer, uzun etek modelleri ile başlayabiliriz. Bir zaman mini etekleri görmeye alışmıştık. Hala var aslında ama eskisi kadar tercih edilmiyor. Son zamanların gözdesi ise uzun etekler oldu. Farklı model ve desenlerde üretilen uzun etekler hem şıklığı hem de rahatlığı sayesinde sevilerek kullanılıyor. Bakalım bu sene en yeni uzun etek modelleri hangileriymiş.

Uzun etek modelleri diyoruz ancak midi boy etekte denebilir. Çünkü bahsettiğimiz trend olan, sevilen etek modeli çok uzun yerlere kadar olan değil. Modelleri genellikle bilekte biten düz, anvelop, pilili ya da kloş olarak karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda saten düz etekler çok fazla tercih ediliyor. Yaz, kış demeden her mevsimde kullanılan zamansız parçalardan biri haline geldi. Çiçek desenli anvelop tarzdaki eteklerde en az düz saten etekler kadar çok seviliyor. Aynı zamanda bahsettiğimiz bu etekler yüksek belli olduğu için yazın crop top tarzı badilerler kışında uzun kollu kazakları eteğin içine sokarak hoş bir hava yaratabiliyorsunuz.

Uzun Etek Modelleri ve Sevilen Markalar

Giyim üzerine çok fazla marka ve mağaza olduğu için etek seçerken istediğinizi bulma konusunda kesinlikle sorun yaşamazsınız. Son zamanlarda artan butik sayısı da bu konuda çok etkili. Eğer sizde uzun etek arayışındaysanız ilk olarak butiklere bakmakla işe başlayabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünler bulacaksınız. Sonrasında ise uzun etek modelleri denilince ilk akla gelen tabi ki Koton, LC Waikiki, DeFacto gibi markalar akla geliyor. Onları biraz daha fiyat ve kalite farkı ile Inditex grubu, Mango, OXXO, Yargıcı, Mudo, Mavi gibi markalar takip ediyor. Marka söz konusu olduğunda çoğu zaman fiyat ve kalite yükselmeye başlıyor. Beymen‘ de hem kalite hem de fiyat açısından bünyesinde önemli markalar barındırıyor. Uzun etek modellerinde lüks markaları tercih etmek isterseniz oraya da göz atabilirisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.