Moda Model

En Yeni Palazzo Pantolonlar

06.09.2020
30
En Yeni Palazzo Pantolonlar

Merhaba sevgili arkadaşlar. Bugün sizlere en yeni palazzo pantolonlar göstereceğiz. Birbirinden farklı ve güzel olan bu palazzo pantolon modelleri gerek kumaşına göre gerek baskısına göre oldukça değişiklik göstermektedirler. Bu yüzden kendinize en yeni palazzo pantolonunuzu seçerken dikkatli olmanız ve kombinlerinizle ve vücudunuzla uyum sağlaması oldukça önemlidir. Palazzo pantolon modelleri en çok yazın tercih edilmektedir. Bol olduğu için bacakları size yapışmaz ve oldukça rahat bir şekilde tüm gününüzü ister çalışarak isterseniz dolaşırken geçirebilirsiniz. Ayrıca kumaşınızı da ince ve pamuk gibi doğal olan ürünlerden seçmeniz oldukça önemlidir. Bu şekilde yaz günlerinin en favori pantolonunuzu edinmiş olacaksınız. Eğer hazırsanız şimdi sizlere en yeni palazzo pantolon modellerini gösterelim.

En Yeni Palazzo Pantolonlar

En Yeni Palazzo Pantolonlar

En yeni palazzo pantolonlar genellikle tek renk olan desenleri olanlar olsa da yine de baskılı palazzo pantolon modelleri bulmak mümkündür. Ünlülerin de sıklıkla tercih ettiği palazzo pantolonlar genellikle beyaz, krem ya da bej gibi açık renklerde tercih ediliyor. Az önce de dediğimiz gibi bol kesiminden ötürü palazzo pantolonlar özellikle yaz kombinleri için tercih ediliyor. Bu yüzden kişiyi serin tutacak ve terletmeyecek bir renk olması kadar kıyafetin kalan parçalarıyla uyum sağlaması da oldukça önemli. Örneğin beyaz bir palazzo pantolonla görselde gördüğünüz gibi mavi beyaz dikine çizgili bir gömleği bir arada giyinebilirsiniz. Bu şekilde hem daha monokrom bir görüntü elde edersiniz hem de üst gövdeniz olduğundan uzun görünür.

Tabii ki krem rengi palazzo pantolonları unutmamak gerek. Bu krem rengi palazzo pantolonlar özellikle bordo gibi koyu renk üstlerle birleştirildiğinde harika görünüyor. Özellikle yazdan sonbahara geçtiğimiz bu günlerde bu renkleri tercih etmek isteyebilirsiniz. Palazzo pantolonların beli genellikle yüksek bel olduğu için üstünüzü kısa crop olan kıyafetlerden ya da içinize sokacağınız bol kıyafetlerden tercih edebilirsiniz. Bu şekilde oldukça sabit bir görüntü elde edeceksiniz ve şık olacaksınız. Tabii ki krem rengi palazzo pantolonu koyu renkler yerine beyaz bir bol tişört ya da askılıyla kombinleyerek yaza uygun bir kombin elde edebilirsiniz.

En Yeni Palazzo Pantolonlar

En Yeni ve Desenli Palazzo Pantolonlar

Sade olduğu kadar yazın ruhunu daha iyi yansıtan desenli palazzo pantolonlar bulmak tabii ki çok kolay. Özellikle farklı renklerdeki palazzo pantolonların üzerine yapılan çiçek bakıları oldukça iyi görünüyor. Görselimizde gördüğünüz gibi yeşil arka planın önüne yapılan pembe çiçek desenleri oldukça şık bir görüntü oluşturuyor. Bu şekilde desenli palazzo pantolonu beyaz bir askılı ya da sıfır kol bir tişörtle kombinlemeniz gerekmektedir. Üst kıyafetinizi de bol olmasını tavsiye ederiz. Bu şekilde palazzo pantolonunuzun içine sokabilir ve daha rahat bir görüntü elde edebilirsiniz. Eğer daha çok dar giymeyi seviyorsanız o zaman tişörtünüzü yine pantolonun içine sokabilir ve blazer ceket giyerek kombininizi salaş bir kombinden daha resmi bir kombine dönüştürebilirsiniz.

Blazer ceketiniz yoksa ya da salaş görüntüyü daha da devam ettirmek istiyorsanız o zaman üzerinize bir gömlek alabilirsiniz. Bu gömleğin kalıbının geniş olmasına ya da eğer gömlek modeli darsa en az 2 beden büyük olmasına dikkat edin. Bu şekilde sarkan gömlekler palazzo pantolonlarla daha da harika görünecektir. Galerimizde de gördüğünüz gibi yalnızca sade üst modelleri kullanmanız gerekmemektedir. Kesim ve modelleri farklı olan üstleri de tercih edebilir ve bu şekilde palazzo pantolonla oldukça güzel bir kombin yapabilirsiniz. Galerimizden başka kombinlere bakın ve kendinize en uygun gelen kombini kendinizde deneyin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.