Moda Model

En Yeni Nişan Elbiseleri

En Yeni Nişan Elbiseleri

Sıcak havaların gelmesiyle birlikte düğün ve nişan sezonu da yavaş yavaş açılmaya başladı. Tatlı telaşlar, yeni heyecanlar ve yeni hayatları beraberinde getiren bu güzel organizasyonlar için birçok şey gerekiyor. Söz için farklı, nişan ve düğün için farklı eşyalar alınıyor. İlk olarak tabi ki akla giyilecek olan abiyeler geliyor. Kadınlar olarak söz için daha sade şeyler tercih ederken, nişan ve düğünde tabi ki durum değişiyor. En güzel ve bize en yakışacak elbiseyi ve gelinliği seçebilmek için birçok yer geziyoruz. Ya da bazen beğendiğimiz bir model oluyor ve soluğu terzi de alabiliyoruz. Hazır nişan, düğün sezonu da açılmışken size çok yardımcı olacağını düşündüğümüz en yeni nişan elbiseleri konusundan bahsedeceğiz. Her modele, her tarza ve zevke uygun ürünler belirledik. Eminiz içinden bir tanesini almayı ya da diktirmeyi düşüneceksiniz.

Kadınlar genellikle nişanlarda, söze oranla daha şık daha gösterişli elbiseler ya da abiyeler tercih ediyor. Bu sezonda da en yeni nişan elbiseleri konusunda şıklık devam ediyor. Aynı zamanda iddialı parçalarda mevcut. Alıştığımız taşlı, dantelli elbiselerin yanı sıra çiçek desenli ve düz saten nişan elbiseleri de kendini göstermeye başladı. Kısacası bu yılın en yeni nişan elbiseleri konusunda yine taşlı, dantelli ve bu aralar çok sık karşılaştığımız çiçekli elbiseleri göreceğiz. Model olarak bahsedecek olursak eğer, tek kol ve halter yaka bu sene en çok tercih edilen modellerden. Nişan elbisesi için renk seçimi yaparken, kadınlar gelinlikle aynı renk olmasın diye beyazı tercih etmemeye çalışıyor. Pantone’nin bu yıl belirlediği klasik mavi nişan elbisesi seçerken etkili olan faktörlerden. Bunların yanı sıra nişan elbiselerinde pastel tonlar çok seviliyor.

En Yeni Nişan Elbiseleri ve Markalar

Nişan elbisesi seçerken aklınızda bir fikir yoksa eğer biraz zorlanırsınız. Çok fazla çeşit olduğu için de aklınız daha çok karışır. Bu yüzden sizlere faydası olacağını düşündüğümüz birkaç markadan bahsedeceğiz. Modeli beğendim ancak fiyat konusunda istediğim gibi değil diyorsanız, terziler daha uygun fiyatlara istediğiniz nişan elbisesini dikebilir sormakta fayda var. Gelelim bu markalara. İlk olarak Davet Çok Elbisem Yok markasından bahsetmek isterim. Bünyesinde inanılmaz güzel ürünler barındırıyor. Ayrıca şöyle bir fırsatta sunuyor. Ben nişan elbisesi almak istemiyor gerek duymuyorum o kadar para vermeyi diyorsanız, DCEY’de belirlenmiş olan kiralık nişan elbiseleri mevcut. Kesinlikle göz atmalısınız. Bir diğer marka ise, Oleg Cassini. Modelleri gerçekten çok şık. Vakko, İpekyol gibi markalarda da istediğiniz nişan elbisesini bulabilirsiniz. Aynı zaman Beymen‘e de göz atmalısınız. Çok farklı ve iddialı ürünler mevcut. Bunların yanı sıra Trendyol‘a da bir göz atmakta fayda var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.