Moda Model

En Yeni Kır Düğün Konsepti Fikirleri

23.06.2020
1.513
En Yeni Kır Düğün Konsepti Fikirleri

Hayat belli bir döngüde hareket ediyor. Doğuyoruz, büyüyoruz, okullarda okuyup meslek sahipleri oluyoruz, çalışıyoruz, dünyayı geziyoruz derken iş kendi yuvamızı kurmaya kadar geliyor. Tabii bu yuva kurma işlemi de belli bir süreçten geçiyor. Ailelerin tanışması, söz, nişan ve son olarak düğün. Bu kısa yazıldığına bakmayın. Aslında süreç çoğu zaman düşündüğünüzden daha uzun sürüyor. Bohça ve çeyiz konularına değinmiyoruz şimdilik. Ama tabi ne olursa olsun her iki taraf içinde unutulmaz, tatlı telaşlar barındıran bir organizasyon. Şimdi asıl konumuz ise düğün konseptleri. Aslında çok fazla konsept seçeneği yok ama yaratıcılığınızı konuşturup farklı konseptler üretebilirsiniz. Genellikle yaz aylarında yapılan düğünlerin bir süredir sevilen konsepti haline gelen kır düğün konsepti, birçok insan tarafında tercih ediliyor. Bakalım bu kır düğün konsepti fikirleri nelermiş.

Kır düğün konsepti doğanın içerisinde, zeminin çimle ve yeşilliklerle kaplı olmasından alıyor adını. Abartıdan uzak, ferah bir ortam olması da en etkili faktörlerinden. Kendi içerisinde yazan çeşitleri de mevcut. Vintage, romantik ya da bohem gibi çeşitlerinden size en yakın olanını tercih edebilirsiniz. Bunlar sadece şimdilik bilinen çeşitleri. Ancak siz kendi zevkinize göre de kır düğün konseptinizi tasarlayabilirsiniz. Hem size özgü ve özel bir düğün tasarlamış olursunuz hem de içiniz bir o kadar rahat olur. Bakalım kır düğün konsept fikirleri konusunda önemli detaylar nelermiş.

Kır Düğün Konsepti Detayları Nelerdir?

Çiçeklerle detaylandırılmış bir düğün konseptinden bahsediyoruz. Aynı zamanda mis gibi doğa eşliğinde yapılan bu konseptte her düğün organizasyonunda bulunan detayların çoğu mevcut. Masalar, sandalyeler, dans edilecek pist ve tabi ki düğüne giriş kapısında bulunan süslemeler ile birlikte masa ve sandalyede yapılan şık detaylarda unutulmamalı. Kır düğün konsepti için olan çeşitlerde size bahsetmiştik. Vintage ve bohem aslında birbirine biraz daha benziyor. Ancak romantik olan kır düğün konseptinde detay diğer çeşitlere göre daha fazla olabilir. Hemen unutmadan aydınlatmadan bahsedelim. Masaların üstüne asılan lambalar kır düğün konseptinin en sevilenlerinden. Dilerseniz detay olarak masa ve sandalyenizi ahşap olarak tercih edebilirsiniz. Size yardımcı olacak organizasyonlardan kısaca bahsedelim. DOA Wedding&Events, Lylawedding, Succe Life Organizsyon.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.