Moda Model

En Şık Küpe ve Kolye Takımı Nedir?

30.10.2020
1.069
En Şık Küpe ve Kolye Takımı Nedir?

En şık küpe ve kolye takımı nedir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Birbirinden farklı görselin de bulunduğu yazımıza hoş geldiniz. Gördüğünüz üzere küpe ve kolye takımları genellikle set olarak satılmaktadır. Bu setler bazen yüzük, küpe ve kolye takımı da olabilmektedir. Bu şekilde takımların oluşturulmasının elbette farklı farklı nedenleri bulunmaktadır. Örneğin kimileri ücreti azaltmak için oldukça etkilidir. Çünkü bazı ürünler ayrı ayrı alındığında oldukça pahalıya gelmektedir. Bir başka neden ise bu takımın arasındaki uyumun korunması istendiğindendir. Kolye ve küpeler elbette aynı şekilde ya da tasarımda olmak zorunda değildir ancak aynı olurlarsa daha güzel ve uyumlu görünecektir. Eğer hazırsanız bu takımları göstermeye başlayalım.

En Şık Küpe ve Kolye Takımı

En Şık Küpe ve Kolye Takımı

En şık küpe ve kolye takımı zevkinize ve giyineceğiniz kıyafete göre oldukça değişmektedir. Kıyafet ne alaka diye merak etmeyin hemen açıklayalım. Bildiğiniz gibi giyindiğiniz kıyafetlerle taktığınız takılar arasında bir uyum olmalıdır. Örneğin günlük bir kıyafet kombini giyindiyseniz elmaslarla dolu olan küpe ve kolye takımını seçmeniz abes olacaktır. Bu yüzden şık görünmek yerine daha kötü bile görünebilirsiniz. Kıyafet kombininizi ve gideceğiniz mekânı göz önüne alarak bu küpe ve kolye takımını seçmeniz en iyi görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca bazı modeller sizin görünüşünüzü daha fazla etkileyebilmektedir. Örneğin uzun ve sallanan küpeler sizin boynunuzun daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

Zevk kısmı ise bildiğiniz gibi oldukça özneldir. Ancak sayfamızda bulunan birbirinden şık küpe ve kolye takımları hemen herkesin zevkine hitap eden güzel modellerdir. Örneğin yuvarlak çiçek motifli küpe, yüzük ve kolye takımına bakın. Bu üçlü halde bulunan set diğerlerinden daha çok günlük kıyafetlerle takılmaya uygun görünüyor. Güzel çiçek motifi ve kenar işlemeleri sayesinde her yaşa uygun bir şekilde kombinlenmektedir. Bu modeli özellikle anneler gününde ya da annenizin doğum gününde ona hediye olarak vermenizi tavsiye ediyoruz. Bu aksesuar seti onu hem daha genç gösterecek hem de sevimliliği sayesinde oldukça genç görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca bu modelin benzeri olan daha oval yapıdaki çiçekli modeli kendinize de alabilir ve annenizle aynı görünüme kavuşabilirsiniz.

En Şık Küpe ve Kolye Takımı

Farklı Küpe ve Kolye Setleri

Kar tanesi küpe ve kolye setleri ise oldukça klasikleşmiş bir harikadır. Klasik olduğu için modası geçmiş gibi düşünmeyin. Özellikle günlük kombinlerle oldukça harika duracak olan bu modeli size şiddetle tavsiye ederiz. Altın renkli olduğu için oldukça dikkat çekecektir. Eğer altın renkli küpe ve kolyelerden hoşlanmıyorsanız o zaman pembe altın ya da gümüş renklerini deneyebilir ve kendi kombinlerinizi oluştururken kullanabilirsiniz. Taşlı modellerini sevmiyorsanız o zaman taşsız modellerini de rahatlıkla pek çok aksesuar mağazasından temin edebilirsiniz. Eğer küpe ve kolyeyi aynı anda kullanmak istemezseniz de sorun olmayacak ve ucuza getirmiş olacaksınızdır.

Daha az gündelik ve daha çok davetlerde takmak için küpe ve kolye takımları arıyorsanız o zaman görsellerimizde de göreceğiniz gibi bol bol ışıltılı model bulunmaktadır. Sizlere en çok sarı ve gri gümüşün bir arada kullanıldığı modelleri tavsiye ediyoruz. Bu modeller çok renkli olduğu için daha da dikkat çekecek ve sizi şık gösterecektir. Ayrıca bazı modellerde hem bu şekilde iki farklı renk kullanılmış hem de pırlantalarla süslenmiştir. Bu modeller daha çok ışıltı katacağı için en tavsiye ettiğimiz modeller arasında yerlerini almıştır. Tabii ki çift renk yerine tek renk modellere de yönelebilir ve kıyafetlerinizle daha rahat kombinleyebilirsiniz. Bunların tamamı size kalmıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.