Moda Model

En Sevilen Spor Takımları

12.09.2020
22
En Sevilen Spor Takımları

Normal takım elbiselere göre vücudu daha iyi saran ve tam oturan spor takımlardan bir tane de kendinizde mi istiyorsunuz? O zaman en sevilen spor takımları galerimize bakmalısınız. Ayrıca bu yazımızda spor takım elbise alacağınız zaman dikkat etmek isteyebileceğiniz birkaç öneri de söyleyeceğiz. Bu şekilde diğer spor giyimi benimsemiş kişilere göre daha çok şık olacaksınız. Takım elbisenin kumaşını giyineceğiniz mevsime göre kalın ya da ince tercih edebilirsiniz. Ayrıca üstünüze her ne kadar tam otursa da yine de terzilik işleri olabilir. Özellikle ceketinizin omuzlarına dikkat etmeniz gerekir. Ceketinizin omuzunun oturmaması pantolon sizin için yapılmış bile olsa tüm görünümünüzü bozacaktır. Her zaman spor takımınızı kendi vücudunuza tamamen oturtun.

En Sevilen Spor Takımları

En Sevilen Spor Takımları

En sevilen spor takımları için görsellerimize bakmanızı tavsiye ederiz. Özellikle açık gri renklerinin popüler olduğunu görüyorsunuz. Düğün, nişan ya da sadece ofis için kendinize takım elbise arıyorsanız o zaman açık gri renklerini size tavsiye ederiz. Bu renklerle hem kendi renginizi açacaksınız hem de daha da belirgin bir şekilde görüneceksiniz. Açık renkte bir spor takım giydiğiniz için de gömleğinizi beyaz seçebilirsiniz. Beyaz gömlek sizi hem daha ferah tutacak hem de daha da belirginleştirecektir. Ayrıca beyaz gömlekle uyumlu olması için beyaz ve sade bir cep mendili kullanmak isteyebilirsiniz.

Cep mendili eski bir gelenek gibi durmasına rağmen hala çekiciliğini korumaktadır. Cep mendilinizi kravatınızla uyumlu yapmak isteyebilirsiniz. Ancak burada unutmamanız gereken kravatınızın ne olursa olsun spor takımınızdan daha koyu olması gerektiğidir. Örnek vermek gerekirse krem tonlarında yazlık bir spor takım giyiyorsunuz. Ayrıca mendilinizi ve kravatınızı aynı renklerde istiyorsunuz. O zaman yapmanız gereken ikisini de koyu renklerde seçmek. Krem renklerinde giyindiğiniz için kravat ve mendili kahverengi tercih edebilirsiniz. Hem doğallıktan uzaklaşmış olmazsınız hem de ikisini de koyu ve dikkat çekici şekilde seçmiş olursunuz. Lacivert gibi hali hazırda koyu bir spor takımınız varsa o zaman siyah tercih edebilirsiniz. Ancak burada mendilinizi kravatla uydurmadan beyaz ya da gri gibi laciverte yakışacak bir renk seçebilirsiniz.

En Sevilen Spor Takımları

Spor Takım Modellerine Bakarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

En sevilen spor takımları sizin de fark ettiğiniz üzere ceket klapasının yani ceket yakasının dar olduğu modellerdir. Bunun nedeni eski modellerde kalın klapaların kullanılmasıdır. Eskiden kalın kullanıldığı için ince klapalar gözünüze daha modern ve zarif gelecektir. Aynı zamanda klapa kalınlığının kravat kalınlığıyla hemen hemen aynı olması da oldukça önemlidir. Bu şekilde daha simetrik bir görüntü elde edeceksiniz. Spor takım modellerine bakarken simetri oldukça önemlidir bu yüzden o ikisini aynı şekilde bulmanız oldukça iyi olacaktır. Ayrıca yazının başında belirttiğimiz gibi omuzlar da oldukça önemlidir. Bu üçünün eşit ve doğru görüntüsü sizi olduğunuzdan daha iyi gösterecektir.

Spor takımları günlükte giyecekseniz o zaman siyah spor takım tavsiye etmiyoruz. Siyah spor takım sizi olduğunuzdan daha resmi gösterecektir bu yüzden günlük kullanım için önermiyoruz. Ancak günlük ya da resmi bir davette olsun takım elbise giyeceğiniz zaman mendil kullanmanızı kesinlikle öneriyoruz. En iyi spor takım görüntüsüne sahip olmak için ise kemeriniz ince olmalıdır. Kalın kemerlerin eskilerde kaldığını unutmayın. İnce kemerinizi ayakkabınızla aynı renk seçmeniz ise daha önemlidir. Bu da sizin bütün görünmenizi sağlayacaktır. Hatta ayakkabı, mendil ve kravat üçlüsünü aynı renklerde seçerseniz daha da iyi olacaktır. Galerimizde bulunan modellere bakmayı ise kesinlikle ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.