Moda Model

En Güzel Örme Şal Modelleri

23.10.2020
67
En Güzel Örme Şal Modelleri

En güzel örme şal modelleri size oldukça yakışacak! Şal modelleri herkes tarafından sevilen ve hafif bir üşüme olduğunda ya da ipin ve modelin kalınlığına göre soğuk günlerde bile dışarda giyebileceğimiz hırka benzeri harika aksesuardır. Giysi olmamasının nedeni fular gibi üzerimize atıp öyle durmasındandır. Bu örme şal modellerini nasıl yapabileceğinizi anlatmıyoruz. Ancak örme konusunda iyiyseniz kendiniz de bunu halledebilirsiniz. Eğer örme şal modellerini kendiniz öğrenip yapmak istiyorsanız o zaman bu konuyu iyi bilen birine göstermelisiniz. Eğer hazırsanız sizlere birbirinden farklı örme şal modellerini göstereceğiz. Kendinize ve tarzınıza uygun en güzel modeli seçmek ise size kalmıştır.

En Güzel Örme Şal Modelleri

En Güzel Örme Şal Modelleri

En güzel örme şal modelleri oldukça farklı ve ilginç tasarımlara sahip modellerdir. Bu yüzden kendinize göre en güzel ve en tarz örme şal modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Altı tane örme şalın ve arasında belirgin olan kırmızı şalın olduğu görselimize bakalım. Bu model kırmızı örme şal modeli oldukça çocuksu ve sevimlidir. Düğmeleri inci gibi olduğu için kırmızı hırka üzerinde oldukça dikkat çekmektedir. Ayrıca yakası da modele oldukça hoş ve sevimli bir hava katmaktadır. Bu şal modelini ister bu renkte ister farklı renklerde yapabilirsiniz. Özellikle ortaokul öğrencileri için kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu sevimli model panço gibi de durduğundan onlar için daha kullanışlı ve güzel olacaktır. Ayrıca genel tarzı itibariyle yaşlarına da daha uygun olacaktır.

Hemen solundaki açık renklerde olan gül kurusu kırma modeline bakalım. Bu model açık ve hafif soluk gibi görünen gül kurusu rengiyle hem romantik hem de dinginliği yansıtmaktadır. Sakinleştiren ve huzur veren bir hava katmaktadır. Ayrıca şalın alt detaylarına baktığımızda kocaman güller olduğunu görüyoruz. Bu kocaman güller zaten romantik bir renkte seçilmiş olan modeli daha da romantik göstermiştir. Ayrıca güllerle sınırlı kalınmayıp püsküller de eklenmiştir. Bu da şala biraz hareket katmıştır diyebiliriz. Bu modeli özellikle yaşlı hanımefendilere tavsiye ederiz. Bu rengin verdiği durgunluk, sakinlik ve güven hissi onların yaşlarıyla oldukça uyum sağlayacak ve onlarla bütünleşecektir.

En Güzel Örme Şal Modelleri

Örme Şal Modellerinde En Sık Kullanılan Renkler

En sık kullanılan renkler elbette beyaz ve siyah renkleridir. Bu renklerden sonra krem, mavi ve pembe gibi kıyafetlerle kolay uydurulan ya da kadınsı bir görünüş sağlayacak renkler öne çıkmaktadır. Diğer altılı modelin olduğu görselimize bakarsak üst orta ve alt sonuncu model kar beyazı gibi oldukça parlak ve göz alıcıdır. Alttaki modeli yaparken kenarlarını tüylü iplerle ördükleri için kullanırken sizi kaşındırabilir. Görünüş kadar kullanım rahatlığınıza da önem veriyorsanız sizleri kaşındırmayacak püsküllü ipleri tercih edebilirsiniz. Üst ortadaki beyaz görsel ise daha sade ve daha kadınsı kalmıştır. Büyük desenleri sayesinde oldukça şık görünmektedir.

Aynı görselde mor ve oldukça dikkat çeken bir şal modeli vardır. Bu şal modelinin desenleri küçük olmasına rağmen püskülleri oldukça dikkat çekmektedir. Renk oldukça ön planda olduğu için küçük desenlerin tercih edilmesi ve sadeliğin biraz bozulması içinse böyle püsküller kullanmak oldukça mantıklı bir fikirdir. Sizler de el örgüsü şal yapacaksanız ve bu gibi detaylar ekleyebilirsiniz. Hemen altında kat kat balık pulu gibi örülmüş olan şal modellerini de kullanabilirsiniz. Bu renkler genel olarak mat oldukları için bu kadar göz alıcı bir model yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken bir giyim önerisi vardır. Eğer vücudunuzun üst kısmı büyükse ve bunu gizlemek istiyorsanız bu şekilde olan modelleri giyinmek yerine düz olan modelleri tercih etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.