Moda Model

En Güzel Örgü Hırka Modelleri

29.10.2020
71
En Güzel Örgü Hırka Modelleri

En güzel örgü hırka modelleri nedir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen size birbirinden farklı örgü hırka modelleri gösterelim. Böylelikle birbirinden farklı ve güzel modeller arasında hangisini istediğinizi daha net bir şekilde görebilir ve tam olarak ihtiyacınızı ve zevklerinizi karşılayan bir model bulabilirsiniz. Bol modellerden dar modellere kadar kendinize uygun birbirinden farklı pek çok model bulabilirsiniz. Bu sezon bol ya da dar örgü hırka modelleri popüler demek imkansızdır. Bildiğiniz gibi pek çok farklı model bulunduğu için model daha önemlidir. Yani bol bir model de kullanabilirsiniz dar bir model de. Önemli olan vücudunuza ve kombininize uygun olmasıdır. Eğer hazırsanız modelleri ve yapabileceğiniz kombinleri sizlere gösterelim.

En Güzel Örgü Hırka Modelleri

En Güzel Örgü Hırka Modelleri

En güzel örgü hırka modelleri baktığımızda dikkatimizi hemen uzun ve mavi olan hırka modeli çekmektedir. Bu model açık renklerde olduğu için özellikle açık renkli kıyafet kombinleriyle oldukça uyum sağlayacaktır. Ayrıca hırka modelinin örgüsü de oldukça hoştur. Hem rengi ve de desenleriyle sizin eğlenceli kısmınızı öne çıkartacaktır. Bu kombini ister mankendeki gibi beyaz bir tişört ve kırık beyaz bir pantolonla kombinleyebilirsiniz. Ya da biraz daha desenli isterseniz kesinlikle tişörtünüzü beyaz ve ortasında ya da kenarında mavi desenleri olan modellerden seçmenizi öneririz. Bu şekilde çok daha güzel görünen ve renklerin arasında uyum olan bir kombin elde edeceksiniz.

Diğer tanıtmak istediğimiz hırka modeli ise hem kalın hem de bol olan koyu kahverengi olan örgü hırka modelidir. Bu modelin ön kısmında da gördüğünüz gibi dekorasyon olarak saç örgüsü benzeri bir örgü örülmüştür. Kumaşı zaten kalın olduğu için bu da oldukça büyük olmuştur. Bu büyüklük ona doğru dikkatleri çektiği için oldukça şık bir görüntü çekmektedir. Bu hırkayı giyerken koyu renkli kombinlerinizi kullanabilirsiniz. Ancak eğer desenli bir tunik ya da kazak giyecekseniz o zaman desenlerin içerisinde kahverengi bulunmasını tavsiye ederiz. Bu sayede daha bütün bir görüntü çizebilirsiniz. Ayrıca eğer tişörtü koyu renkte seçerseniz pantolonunuzu açık renklerde seçmenizi öneririz. Eğer kazağınızı açık renklerde seçerseniz de pantolonunuzu koyu renklerde seçebilirsiniz. Bu sayede renkleri daha dengeleyebilir ve soğuk kış günlerinde daha az üşürsünüz.

En Güzel Örgü Hırka Modelleri

Her Yaşa Uygun Örgü Hırkalar

Her yaşa uygun örgü hırka modelleri bulmak mümkündür. Örneğin yukarıdaki görselimizde göreceğiniz gibi bu örgü hırkaları görür görmez aklımıza daha çok annelerin giyeceği modeller olduğu geliyor. Örneğin ortadaki gri modele bakalım. Grinin bu tonu oldukça asil ve geleneksel bir bakış vermiştir. Ayrıca kenarları çizgi halinde olduğu için de kalan kısımdaki desenlerden ayrılmış ve yeni bir farklılık gibi görünmüştür. Bu hırkayı siyah bir tayt ve beyaz bir kazakla kombinleyebilirsiniz. Bu kombini giyen bir kişinin hayali hemen gözlerimizin önüne gelmektedir. Bu yüzden herkese tavsiye ederiz.

Hemen sağındaki bej rengi modele bakarsak da yine genellikle aklımıza daha büyük yaşlarda olan kişilerin giydiğini canlandırabiliriz. Bu modeli özellikle etekli kombinlerle tavsiye ederiz. Örneğin bu renklerde midi boy kalın bir etekle giyebilirsiniz. Üzerine ise dar, beyaz ve balıkçı yaka bir kazak tercih edebilirsiniz. Bu sayede oldukça hoş bir görüntü elde edeceksiniz. Ayakkabı olarak ise bu renklerde bir babet giyebilirsiniz. Bu modeli kış için giyecekseniz o zaman kalın çoraplar giymenizi tavsiye ederiz. Eğer baharda giyecekseniz daha ince çoraplara yönelebilirsiniz. Ayrıca isterseniz cep örebilir ve olduğundan daha da kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.